Arçelik TV My Media'dan çıkılmıyor

Furkan45

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
4 günlük tatile kaplicaya geldik dandik bir Arçelik TV var. TV'yi kurcalarken kumandanın My Media tuşuna bastım flash bellek takılı değil no device yazıyor ama exit, menu, back, hangi tuşa basarsam basayım çıkılmıyor. Açıp kapatınca yine aynı menü geliyor. Menü kısma erişilebiliyor, oradan sıfırlamaya bastım ama yine aynı. Telefonu görüyor belki internetten yazılım indirip atabilirim dedim ama seri numarasını yazdığımda böyle bir numara yok diyor, çok eski bir TV o yüzden herhalde. Çözümünü bilen var mı?

20230130_162026.jpg20230130_164601.jpg

Dosya Ekleri

• 20230130_164644.jpg
    20230130_164644.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 143
Son düzenleme:
Soru saçma olabilir ama kumanda herhangi bir tepki veriyor mu? Kısacası kumandanın çalıştığından emin misiniz?

Soru saçma olabilir ama kumanda herhangi bir tepki veriyor mu? Kısacası kumandanın çalıştığından emin misiniz?

Evet TV de ışığı yanıp sönüyor ayrıca açıp kapatabiliyorum kumandadan ama her açılışta aynı.

Bende bunun Beko olan versiyonu var ve o şekilde çıkıyor.

2 3 saattir uğraşıyorum sinir oldum normalde öyle olması lazım bence de ama bir sıkıntı var.

Düşünüp düşünmediğinizi belirtmezseniz bilemeyiz, kusura bakmayın.

Tüm tuşlara bastım yine aynı. TV'lerde telefonlar gibi reset tuşu falan koymuyorlar mı ki?

Sorun çözüldü çok basitmiş aslında ok tuşunun altında kaynak ayarlanan tuş var HDMI, USB vs. onu uyduya alınca düzeldi.

Son düzenleme:
Abim bende ayni yere girdim ayni kumanda sadece bizim TV Beko. Nasil çıkacağım bilmiyorum ayrıntılı açıklayabilir misin lutfen? Bende senin gibi tatile geldim televizyonu bozmadan geri doneyim.

Geri
Yukarı