Arch Linux kurulumda "Failed to load" hatası

Daldala

Centipat
Daha fazla  
USB bellek üzerinden Arch Linux kurulumu yapmak istedim. Başlatıcı olarak belleği seçtim, kaydettim ve çıktım. Sonra burada takıldı, herhangi tuşa bastığımda yine aynı ekrana atıyor:

photo_2021-03-30_21-27-14.jpg

USB belleğe yazarken hata yaptığım veya yanlış bir ISO dosyası kurmuş olma ihtimalleri geldi aklıma sadece.

Dosya Ekleri

• photo_2021-03-30_21-27-14.jpg
    photo_2021-03-30_21-27-14.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
USB bellek üzerinden Arch Linux kurulumu yapmak istedim. Başlatıcı olarak belleği seçtim, kaydettim ve çıktım. Sonra burada takıldı, herhangi tuşa bastığımda yine aynı ekrana atıyor:

Eki Görüntüle 949564

USB belleğe yazarken hata yaptığım veya yanlış bir ISO dosyası kurmuş olma ihtimalleri geldi aklıma sadece.

Sanırım ISO'da bir şey eksik hash değerini kontrol ettiniz mi?

Eki Görüntüle 949564

Eğer yazma işlemini Rufus ile yaptıysanız diğer toolları deneyin. Rufus bazı linux dağıtımlarında sorun çıkarabiliryor.

Eğer yazma işlemini Rufus ile yaptıysanız diğer toolları deneyin. Rufus bazı linux dağıtımlarında sorun çıkarabiliryor.
Rufus ile yapmadım, terminal kullandım.
Anladığım kadarı ile iso dosyasını aktarmada sıkıntı olmuş. Ben terminalden yazdığımda her şey doğru gibi gözüküyordu? Mümkünse terminal kullanarak nasıl yazıldığını anlatabilir misiniz?
Manjaro 21.0 kullanıyorum. Sorun teşkil edecek ise rufus benzeri program tavsiyelerine de açığım.
Sanırım ISO'da bir şey eksik hash değerini kontrol ettiniz mi?
Mümkünse nasıl kontrol edeceğimi söyleyebilir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı