Archer C5V Root Şifresi Nasıl Elde Edilir?

fuyki

Decapat
Yer
İstanbul/Ataşehir
Daha fazla  
Merhaba. Archer C5V modemim bulunmakta. Bu modemin root şifresini nasıl öğrenebilirim? YouTube'da birkaç video gördüm. Aracı program kullanıp bulunuyor ve Linux'tan BIN dosyasını düzenliyorlardı. Bende aracı program çalışmadı. Nasıl yapıp girebilirim arayüze root olarak?
  • Marka: TP-Link
  • Model Archer C5V AC1200 Wireless Dual Band Gigabit VoIP Router
Resmi ektedir.

Dosya Ekleri

• 872d568dbfa9fefdffa53d0a55dc4a5a (1).jpeg
    872d568dbfa9fefdffa53d0a55dc4a5a (1).jpeg
    14,1 KB · Görüntüleme: 55
İyi akşamlar hocam,

Emin olmamakla beraber modem ile birlikte gelen kılavuza göre;

Giriş Kanalı: 192.168.1.1
Kullanıcı Adı: admin
Parola: admin

Elbette bu eğer modem kurulduktan sonra hiç ayarlarında değişiklik yapılmadıysa geçerli olacaktır. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Merhaba. Archer C5V modemim bulunmakta. Bu modemin root şifresini nasıl öğrenebilirim? YouTube'da birkaç video gördüm. Aracı program kullanıp bulunuyor ve Linux'tan BIN dosyasını düzenliyorlardı. Bende aracı program çalışmadı. Nasıl yapıp girebilirim arayüze root olarak?
  • Marka: TP-Link
  • Model Archer C5V AC1200 Wireless Dual Band Gigabit VoIP Router
Resmi ektedir.
Aynı modem bende var ve tahminimce IPv6 için uğraşıyorsunuz ancak boşuna uğraşmayın. Modemin root kullanıcısını kullanarak bir çok deneme yaptım ancak sonuç başarısız. Aboneliğime IPv6 tanımlı durumda üstelik. Anca ben başka bir şey için kullanmak istiyorum diyorsanız Kali Linux'un 2019.4 sürümünü kullanarak tekrar deneyiniz. Tekrar söylüyorum. 2019.4 sürümü olması şart. İyi Sosyal'ler :)

İyi akşamlar hocam,

Emin olmamakla beraber modem ile birlikte gelen kılavuza göre;

Giriş Kanalı: 192.168.1.1
Kullanıcı Adı: Admin
Parola: Admin

Elbette bu eğer modem kurulduktan sonra hiç ayarlarında değişiklik yapılmadıysa geçerli olacaktır. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Bu normal ayarlar için giriş bilgileri hocam bana root için lazımdı teşekkür ederim.
Aynı modem bende var ve tahminimce IPv6 için uğraşıyorsunuz ancak boşuna uğraşmayın. Modemin root kullanıcısını kullanarak birçok deneme yaptım ancak sonuç başarısız. Aboneliğime IPv6 tanımlı durumda üstelik. Anca ben başka bir şey için kullanmak istiyorum diyorsanız Kali Linux'un 2019.4 sürümünü kullanarak tekrar deneyiniz. Tekrar söylüyorum. 2019.4 sürümü olması şart. İyi Sosyal'ler :)

Evet hocam IPv6 için uğraşıyorum teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı