Arctic Freezer 34 Duo vs Cooler Master Masterliquid ML120l V2

MyriadL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. İşlemcim aşırı ısınıyor. Ben de yeni soğutucu almayı düşünüyorum. Başlıktaki soğutuculardan hangisi daha performanslıdır veya bu fiyat bandında önereceğiniz başka soğutucu var mıdır? (işlemcim R5 2600X OC yapmadan 4GHz'de çalışıyor.)

Merhaba. İşlemcim aşırı ısınıyor. Ben de yeni soğutucu almayı düşünüyorum. Başlıktaki soğutuculardan hangisi daha performanslıdır veya bu fiyat bandında önereceğiniz başka soğutucu var mıdır? (işlemcim R5 2600X OC yapmadan 4GHz'de çalışıyor.)

Artics Freezer 34 Duo kullanmaktayım işlemcim 75 80e kadar çıkıyordu 55i geçmiyor şimdi tavsiye ederim Cooler Master'ı kullanmadım belki daha iyidir bilgim yok ondan bir şey diyemeyeceğim.

Hava soğutma ile sıvı soğutma kıyaslaması yapılamaz. Ben ML120l V2 RGB kullanıyorum. Şu ana kadar sıkıntı çıkarmadı. 60 derece civarlarında geziyor. Almanı öneririm.

75 civarları benim işlemcim boşta çalışıyordu kasa seçimi yaparken havalandırma sistemine değil güzelliğine baktığım için şu an yan pencere açık kullanmak zorundayım yoksa bilgisayar oyun indirirken bile 90 dereceye ulaşıp kendini kapatmışlığı var.
Hava soğutma ile sıvı soğutma kıyaslaması yapılamaz. Ben ML120l V2 RGB kullanıyorum. Şu ana kadar sıkıntı çıkarmadı. 60 derece civarlarında geziyor. Almanı öneririm.

Artics Freezer 34 Duo kullanmaktayım işlemcim 75 80e kadar çıkıyordu 55i geçmiyor şimdi tavsiye ederim Cooler Master'ı kullanmadım belki daha iyidir bilgim yok ondan bir şey diyemeyeceğim.

Peki seslimi çalışıyor sessizmi.

Piyasadaki birçok 240mm sıvı soğutucudan daha iyi performans veren bir hava soğutucudur kendisi.

Dizayna ve görüntüye önem veriyorsanız şayet bu modeline de bakabilirsiniz. Aralarında sadece birkaç derece oynuyor.

İlk arkadaşın tavsiye ettiği Arctic Freezer da başarılı ve fazlaca tavsiye edilen bir model fakat benim önerdiklerim hem daha iyi soğutuyor hem de daha hesaplı. Techpowerup testlerine bakarak sıcaklık sonuçlarını inceleyebilirsiniz. İyi sosyaller.

veya

+

@kino

Veya.

+

@kino

Arka kısmına bir adet daha fan takarsam kaç derece oynar.

Geri
Yukarı