Arctic Freezer 34 e-Sports Duo nasıldır?

JRScarface

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Küçük Girişimci
Arkadaşlar aranızda bu soğutucuyu kullanan var ise aldığı sıcaklık değerlerini konuya iletebilir mi? Hangi işlemciyle hangi sıcaklık değerlerini aldınız? Kullanmayı düşündüğüm sistem aşağıdadır.

i7 9700K (overclock yapılmayacak)
Z390 anakart.
TD500 mesh kasa.

NOCTUA NH-U12S F12-PWM INTEL1151/50/55/56, 1ad NF-F12 PWM FAN Kutusuz İşlemci soğutucusu - inventus bu ürünü alacaktım ama satıcı kargo parası vs. çıkartınca, bir de ürün zaten kutusuz, o yüzden ben de bunu almaktan vazgeçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctic daha iyi bir F/P ürünü. Derece olarak internette baktığım testlerde sıcaklık farkları azdı. Arctic 330-340 TL'ye bulunabiliyor şu anda. Sizin attığınız linkte 480 TL. Ben olsam Arctic tercih ederdim ama tercih sizin.

Gayet güzel bir soğutucu. OC yapılmayacaksa da işlemcinizi normal sıcaklıklarda tutmak için hayli hayli yetecektir.

Arctic daha iyi bir F/P ürünü. Derece olarak internette baktığım testlerde sıcaklık farkları azdı. Arctic 330-340 TL'ye bulunabiliyor şu anda. Sizin attığınız linkte 480 TL. Ben olsam Arctic tercih ederdim ama tercih sizin.
Hocam Arctic şuan 489 TL tek satıcıda var ben fazla stok bulamadım. Attığım linkteli ürün Noctua.

Hocam bütçe uygun olursa bunu alabirsiniz. Artics Freezer bence bu aralar gereksiz pahalı.
n11.com'dan Cooler Master MA610P MAP-T6PN-218PC-R1 Intel, AMD alüminyum işlemci seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!
.

Kaliteli bir şey arıyorsan bir seçenek olarak dursun. MSI GG CORE FROZR S 120mm Gaming (Oyuncu) İşlemci Hava Soğutma - incehesap.com
Ben kullanıyorum 20 derece fark etti.
Ürünü hangi işlemcide kullandınız ve boşta ile yük altındaki değerleri yazabilir misiniz?
Hocam bütçe uygun olursa bunu alabirsiniz. Artics Freezer bence bu aralar gereksiz pahalı.
n11.com'dan Cooler Master MA610P MAP-T6PN-218PC-R1 Intel, AMD alüminyum işlemci seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!
.
Hocam çok büyük ve benim için çekici değil buna vereceğim fiyata Noctua alırım o düşüncedeyim.
Kullanıyorum, baya iyi.
Hocam imzanızdaki sistemde mi kullanıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı