Arctic Freezer 34 e-Sports Duo nasıldır?

Hocam Arctic parasını hakketmiyor 430 TL filan tutuyor. Bu bütçeye NH-U12S alın daha mantıklı. Bu arada Core Frozr S öneren var. O soğutucu arcticten daha kötü önermem. Alacaksanız Noctua ya da Scythe markalarının ürünlerine bakın. Bir de bulabilirseniz FSP windale 6 şu an en F/P ürün ama Türkiye'de stokları yok şu anlık.

Pardon, bu tek fanlıymış. Kusura bakmayın.
Evet tek fanlı olanı 350 TL ekstra fan alsan 100 TL civarlarında yine hemen hemen 450-490 bandına geliyor.
Hocam Arctic parasını hakketmiyor 430 TL filan tutuyor. Bu bütçeye NH-U12S alın daha mantıklı. Bu arada Core Frozr S öneren var. O soğutucu arcticten daha kötü önermem. Alacaksanız Noctua ya da Scythe markalarının ürünlerine bakın. Bir de bulabilirseniz FSP windale 6 şu an en F/P ürün ama Türkiye'de stokları yok şu anlık.
Hocam Benimde aklımda Noctua 12s almak var ama sağ olsun inventus 480 liralık ürüne 16.5 TL'de kargo istiyor.

Evet tek fanlı olanı 350 TL ekstra fan alsan 100 TL civarlarında yine hemen hemen 450-490 bandına geliyor.

Hocam benim de aklımda Noctua 12S almak var ama sağ olsun inventus 480 liralık ürüne 16.5 TL'de kargo istiyor.

500 TL'yi de hakkediyor o ürün. Cooler Master ya da deepcool gibi düşük bütçede kazık atan markalar ya da balon gibi şişirilen ürünler yerine fiyatını hakkeden ürünlere yönelmek en mantıklısı.

500 TL'yi de hakkediyor o ürün. Cooler Master ya da deepcool gibi düşük bütçede kazık atan markalar ya da balon gibi şişirilen ürünler yerine fiyatını hakkeden ürünlere yönelmek en mantıklısı.
Evet Noctua harika bir marka hava soğutma konusunda ama mağaza ile iletişime geçtim ve gösterdikleri tavır hoşuma gitme hocam. Ürün hem kutusuz hemde kargo parası isteniyor.

Evet Noctua harika bir marka hava soğutma konusunda ama mağaza ile iletişime geçtim ve gösterdikleri tavır hoşuma gitme hocam. Ürün hem kutusuz hem de kargo parası isteniyor.

Siz bilirsiniz hocam ama Arctic MSI Cooler Master deepcool vs. markalardan uzak durun kazıklanmak istemiyorsanız.

Birçok soğutucu kullandım. FSP Windale 6 fan değişimiyle NH-D15'e rakip. Arctic benim gözümde 300'den fazla etmez. 4 ısı borusu ve küçücük kanatlar... F/P üründü, o da bitti. Fanları Bionix olduğu için onun forsu. Şu anda bunu kullanıyorum ve 12S civarında değerler göreceğinizi garanti ediyorum, macunu yerine Arctic MX-4 kullanıyorum ,onu da belirteyim: XIGMATEK WINDPOWER PRO INTEL/AMD 2x120mm ARGB FAN İŞLEMCİ SOĞUTUCU - Vatan Bilgisayar 6 ısı borulu ve 58.5 CFM değerinde çift fana sahip, gayet yeterli ve iş gören bir model. 200W TDP değeri var.

Soğutucu konusunda tecrübeli biriyim. Birçok modeli denedim, inceledim, arkadaşlarımda ve tanıdıklarımda görüp test ettim. Şu an fiyatlar çok uçuk yoksa alternatif çoktu. Be Quite ve Noctua bu işin piridir ama onların alt modeli yerine attığım modeli tercih etmenizi öneririm.

Geri
Yukarı