ARCTIC Freezer 34 İşlemcinin Üzerini Kapatmıyor

Merhaba,
Bir süredir soğutucuyu almak için beklemekteyim. Siz ne kadar verdiniz? Montajda sorun yaşarsanız da paylaşır mısınız? Teşekkür ederim.

Şu an bilişimport adlı siteden kargo ile birlikte 384 Türk lirasına bugün sipariş verdim.Kurulumu yapayım,tabiki paylaşırım.

Aynı soğutucu markanın Duo modeli yerine daha ucuz tek fanlı modeli alınıp arkasına öndeki fanın siyahı arkasına takılsa toplam maliyet azalır.

Aynı soğutucu markanın Duo modeli yerine daha ucuz tek fanlı modeli alınıp arkasına öndeki fanın siyahı arkasına takılsa toplam maliyet azalır.

Arctic Duo Freezer 34 üzerinde Arctic BioniX P120 fan var. Bu attığınız ürün üstündeki ürünle birebir aynı değil. İlgili ürün 100-120 TL bandında satılıyor şu anda.

Merhaba,
Bir süredir soğutucuyu almak için beklemekteyim. Siz ne kadar verdiniz? Montajda sorun yaşarsanız da paylaşır mısınız? Teşekkür ederim.

Dostum ürünleri bugün monte ettim. Arctic 34 bilişimport'ta 380 liraydı oraya bakmalısın. Arctic gayet güzel bir işlemci soğutucu, ben 4 GHz'de çalışan Ryzen 2700X'imi strese soktuğumda 70 dereceyi geçmedi. Ayrıca 2 adet 140mm Akasa Viper taktım çiçek gibi oldu. Maksimum streste 70 dereceyi gördüm, boşta ortalama 40 derecelerde geziniyor. Güzel bir sonuç aldığımı düşünüyorum. Akasa'lar Full devirde evet ses yapabiliyor fakat onu da PWM olarak ayarlarsan pek ses yapmıyor.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-05-21 at 19.13.49 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-21 at 19.13.49 (1).jpeg
    195,6 KB · Görüntüleme: 64
  • WhatsApp Image 2020-05-21 at 19.13.49.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-21 at 19.13.49.jpeg
    186,9 KB · Görüntüleme: 52
Dostum ürünleri bugün monte ettim. Arctic 34 bilişimport'ta 380 liraydı oraya bakmalısın. Arctic gayet güzel bir işlemci soğutucu, ben 4 GHz'de çalışan Ryzen 2700X'imi strese soktuğumda 70 dereceyi geçmedi. Ayrıca 2 adet 140mm Akasa Viper taktım çiçek gibi oldu. Maksimum streste 70 dereceyi gördüm, boşta ortalama 40 derecelerde geziniyor. Güzel bir sonuç aldığımı düşünüyorum. Akasa'lar Full devirde evet ses yapabiliyor fakat onu da PWM olarak ayarlarsan pek ses yapmıyor.

Hayırlı olsun hocam, memnun kaldığınıza sevindim. Havalarında ısındığını düşünürsek bence değerleriniz gayet başarılı. Stres testinde 70 dereceyse oyunda 55-60 derece arasında gezer diye tahmin ediyorum. Güle güle kullanın.

Hayırlı olsun. Monte ederken tüm çengeller deliklerine girdi mi ? Yoksa havada kalan 1-2 tane çengel oldu mu ? Bende 1-2 çengel havada kaldı ve 2000 RPM üstünde çalıştığında zzzz diye metal sesi geliyor. Elimle fana dokunduğumda ses kesiliyor.

Geri
Yukarı