Arctic Freezer 34e-Sports Duo kasama ve RAM'lere baskı yapar mı?

BlackGRY

Kilopat
Yer
Kahramanmaraş
Merhaba arkadaşlar.
İşlemcim fazla ısındığı için bu soğutucuyu almayı düşünüyorum.
Fakat aklımda bazı sorular var mesela bu soğutucu RAM'lerime baskı yapar mı?
Ve kasama sığar mı?
Sistem özelliklerim:
Anakart: ASUS B450M-K.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X.
RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 3000 MHz 8x2 16 GB.
PSU: FSP Hydro 600W 80+ Bronze.
Kasam: Game booster GB-L06B.

Kasanızın CPU soğutucu desteği 157 MM ve soğutucu da aynı boyutta. Ucu ucuna sığacak gibi görünüyor. RAM'lere baskı yapmaz gibi geliyor ama kullanan biri daha iyi bilgi verebilir o konuda. Aynı RAM'leri kullanıyorum biraz yüksekler. Anakart da M-ATX olduğu için ihtimal var.

Ramleriniz RGB Pro RAM'ler. Sikinti teskil edebilir. Kasa Max 157mmlik sogutucu destekliyor kule tipi olarak. Artics Freezer 34E-sports Duo ise 103x124x157mm. Destekleyecektir diye dusunuyorum.

Peki bu ürünü Hepsiburada üzerinden alacağım olmazsa iade edebilir miyim?
Ayrıca bundan daha küçük soğutucu öneriniz var mı?

Peki bu ürünü Hepsiburada üzerinden alacağım olmazsa iade edebilir miyim?
Ayrıca bundan daha küçük soğutucu öneriniz var mı?

Kutu acilirsa iade olmaz diye biliyorum. Ama bence uyacaktir gibi geliyor. Anakartinizin fotografini atar misiniz? Cunku Prime B450-MK da RAM'ler islemcinin diger anakartlara oranla cok daha sag tarafta. Uyabilir. Fotograf atar misiniz?

Bunu öneririm. Arctic artık fiyatını haketmiyor fırsatçılar saolsun 2 katına çıktı fiyatı.

Kutu acilirsa iade olmaz diye biliyorum. Ama bence uyacaktir gibi geliyor. Anakartinizin fotografini atar misiniz? Cunku Prime B450-MK da RAM'ler islemcinin diger anakartlara oranla cok daha sag tarafta. Uyabilir. Fotograf atar misiniz?

IMG_20201029_135816.jpg

Aynı soğutucudan var. Soğutucu Ram slotlarının üstüne bile binmiyor. Hiçbir şekilde sıkııntı yaşamazsınız. Yükseklik olarak kasanıza sığsın yeter.
Bilmeyen arkadaşlar da yorum yapmasın lütfen.

Bunu öneririm. Arctic artık fiyatını haketmiyor fırsatçılar sağ olsun 2 katına çıktı fiyatı.

Hocam bu soğutucuyu bende biliyorum fakat fanları falan bana kalitesiz gibi geliyor.
Sizce sıkıntı çıkarır mı?

Geri
Yukarı