Arctic Freezer 34'e-sports Duo nasıl takılır?(AMD)

Yanlış yazmışım kusura bakmayın. Arka taraf boşa çıktığında AM4 için olan socketleri taktığımızda da hala boşa düşmeye devam ediyorsa bende sizin gibi arkasına anakart zarar görmesin diye yollanan yumuşak pedi kullanabilirim.
Evet arka plaka çıkıyor dediğiniz gibi. Ben takarken tam o boşluğa gelecek şekilde yumuşak karton koymuştum.

Evet arka plaka çıkıyor dediğiniz gibi. Ben takarken tam o boşluğa gelecek şekilde yumuşak karton koymuştum.

Hocam bu soğutucu kaç pin girişine sahip? Acaba stok soğutucuyu çıkardığım pin girişine taktığımda PWM mod da çalıştırabilecek miyim? Yani 4 pin diye tahmin ediyorum ama aynı yere takarsam olacak mı acaba? Bir de bu stok soğutucu 1 sene oldu olmadı kullanıyorum galiba biraz zor çıkacak gibi görünüyor. Kalan termal macunu neyle temizleyebilirim?

Hocam bu soğutucu kaç pin girişine sahip? Acaba stok soğutucuyu çıkardığım pin girişine taktığımda PWM mod da çalıştırabilecek miyim? Yani 4 pin diye tahmin ediyorum ama aynı yere takarsam olacak mı acaba? Bir de bu stok soğutucu 1 sene oldu olmadı kullanıyorum galiba biraz zor çıkacak gibi görünüyor. Kalan termal macunu neyle temizleyebilirim?
Oluyor merak etme. CPU FAN kısmına takabilirsin yine. Kalan macunu pamuğu ya da kulak çöpünü biraz kolonya ile ıslatıp çıakrabilirsin.

Hocam merhaba, bende de MB501L kasa var anakartım X570 PRO GAMING Carbon Wi-Fi. Ben de Arctic 34 Duoe-sports alacağım. Yükseklik konusnuda sıkıntı yaşamadınız değil mi? Kasaya sığdı yani?

Yükseklik konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım ama RAM ve GPU'da bağlı. Resim atarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Yükseklik konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım ama RAM ve GPU'da bağlı. Resim atarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.
Arctic Freezer 34 eSports DUO bende kullanıyorum. Gskill Trident Z gibi 4 rami takmama rağmen sığıyor kardeşim. Alıp güvenle kullanabilirsin. Adamlar ürünü tasarlarken ona göre tasarlamış.

Geri
Yukarı