Arctic Freezer II 360 için kasa önerisi

Dean

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni sistem diziyorum. Son olarak kasa kaldı orada biraz tıkandım.
Aynı soğutucu için aynı kasaya sığar diyen de var sığdıramayan da.
Biraz kafam karıştı. Bütçe kısıtı yok.

Arctic Liquid Freezer II 360 için üst tarafa sığacak şekilde hangi kasayı almam lazım?

Egzoz fanı için:https://www.akakce.com/kasa-fani/en...h-kanat-ar-acfan00219a-fiyati,1073940005.html

Kendim kullanmasamda kasanın hava akışı konusunda apayrı bir sevide olduğunu okudum.

P600s e bile sığdıramadıklarını söyleyen yorumlar gördüm. P500 daha mı büyük P600'den?

Kaliteli bir ürün müdür daha önce duymamıştım, gerçi en son sistem dizeli çok uzun yıl oldu.

P600s e bile sığdıramadıklarını söyleyen yorumlar gördüm. P500 daha mı büyük P600'den?

Kaliteli bir ürün müdür daha önce duymamıştım, gerçi en son sistem dizeli çok uzun yıl oldu.

Bence F/P güzel kasa. YouTube'dan incelemelerine bakmanı tavsiye ederim. Muadillerinin fiyatı uçtu gitti bu onlara nazaran çok artmadı sayılır.

Bütçede sorun yoksa daha iyileri bulunur tabii.

Çok özür diliyorum. Üst tarafta 360mm desteği mevcut. Kendi sitesinde 65mm kalınlığa kadar desteklediği yazılmış ancak sıvı soğutmanın yüksekliği 78mm imiş. Yanlış hatırladım boyutunu kusura bakmayın.

Bence F/P güzel kasa. YouTube'dan incelemelerine bakmanı tavsiye ederim. Muadillerinin fiyatı uçtu gitti bu onlara nazaran çok artmadı sayılır.

Bütçede sorun yoksa daha iyileri bulunur tabii.

Bütçe sorunu yok evet kalitesiz bir şey de olsun istemiyorum. Daha iyi bir öneriniz varsa bekliyorum.

Çok özür diliyorum. Üst tarafta 360mm desteği mevcut. Kendi sitesinde 65mm kalınlığa kadar desteklediği yazılmış ancak sıvı soğutmanın yüksekliği 78mm imiş. Yanlış hatırladım boyutunu kusura bakmayın.
Est. Ne kusuru. Kasa işi en zor olacak gibi :D

Bütçe sorunu yok evet kalitesiz bir şey de olsun istemiyorum. Daha iyi bir öneriniz varsa bekliyorum.

Est. Ne kusuru. Kasa işi en zor olacak gibi :D
Bende söylediğim kasayı almayı planlıyordum freezer II ile :D aynı anda kendimede kasa bakıyorum şuan.

Articin resmi sitesinden küçük bir hesaplama yaptım radyatör ve fanın toplam kalınlığı 63mm yapıyor.
P500a ve P600s in üst taraftaki radyatör için verilen kalınlık ölçüsü maksimum 65mm. ufak bir farkla kurtuluyor ama bazı yerlerde soğutma için 78mm yazdığı için biraz şüphede kaldım. Benim hesaba katmadığım bir şey mi var acaba?

İnternetten ikisi ile beraber toplanmış sistem baktım amam bulamadım.

Ayrıca 78 mm ile uyumlu kasa bulmakta zor gibi hiç bir tane bulamadım eli yüzü düzgün olan.

Geri
Yukarı