Çözüldü Arctic Liquid Freezer II 240mm a-RGB RGB çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wndyss

Hectopat
Merhaba, bugün Ryzen 7 5700X ve Arctic Liquid Freezer II 240mm a-RGB sıvı soğutma ürünlerini aldım. Montajı tamamladıktan sonra sistemi çalıştırdım ancak sıvı soğutmanın RGB'leri çalışmadı. Sıvı soğutmada bir sorun olup olmadığını test etmek için stres testi yaptım, sistem boşta 33 derece yükte 52 dereceyi gördü. Yani sıvı soğutmada bir problem yok gibi görünüyor, tek sorun RGB. Anakartım MSI B450 Gaming Pro Carbon AC ve üstünde 1 adet a-RGB slotu bulunuyor. RGB kablosunu bu slota bağladım yani kablo bağlantılarında da bir sorun yok gibi görünüyor. Konu hakkında bir fikri olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Çözüm
Merhaba, geç cevap için özür dilerim. Mystic Lights'da gözükmüyor ancak uygulamada tüm sistem için RGB ayarlama seçeneğinden herhangi bir RGB seçeneğini seçtikten sonra soğutucu üzerindeki RGB'ler çalıştı. Mystic lights uygulamasını kullanmak istemediğim için sildim ve sildikten sonra soğutucu üzerindeki RGB'ler gökkuşağı efektinden nefes alma efektine döndü. Benim için çok sorun değil ama nefes alma efektini pek sevmiyorum. Mystic lights kullanmadan soğutucu üzerindeki RGB'leri gökkuşağı efektine çevirmemin bir yolu var mıdır acaba? Yardımınız için teşekkür ederim.
Maalesef anakartın RGB girişine takılan aydınlatmalar anakartın uygulaması üzerinden kontrol edilebiliyor sadece.
MSI uygulaması üzerinden gözüküyor mu? Mystic Light uygulamasında yani.

Merhaba, geç cevap için özür dilerim. Mystic Lights'da gözükmüyor ancak uygulamada tüm sistem için RGB ayarlama seçeneğinden herhangi bir RGB seçeneğini seçtikten sonra soğutucu üzerindeki RGB'ler çalıştı. Mystic lights uygulamasını kullanmak istemediğim için sildim ve sildikten sonra soğutucu üzerindeki RGB'ler gökkuşağı efektinden nefes alma efektine döndü. Benim için çok sorun değil ama nefes alma efektini pek sevmiyorum. Mystic lights kullanmadan soğutucu üzerindeki RGB'leri gökkuşağı efektine çevirmemin bir yolu var mıdır acaba? Yardımınız için teşekkür ederim.

Maalesef anakartın RGB girişine takılan aydınlatmalar anakartın uygulaması üzerinden kontrol edilebiliyor sadece.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı