Arctic MX-4 2019 Edition vs 2019

Edindiğim bilgiye dayanarak; sadece paket değişikliği ve içerik aynı. :)

Birbirine üstünlüğü yok, hiçbir veri yok. Üstünlüğü olsa testler ile belirtilirdi şimdiye kadar. Boşu boşuna ahkam kesenlere de selam olsun. Adam üretimde çalışmış gibi kıyaslama yapmış modeller arasında. O iyi bu iyi diye tavsiye veriyor bir de ikisi arasında. :D

2019 Edition olan daha performanslı.
Hayır, daha iyi değil. İkisi de aynı macun, aynı ısı iletimlerine sahip. Kendi sitesinde bile 2019 veya normal sürüm şeklinde ayırmamışlar.

Edindiğim bilgiye dayanarak; sadece paket değişikliği ve içerik aynı. :)

Birbirine üstünlüğü yok, hiçbir veri yok. Üstünlüğü olsa testler ile belirtilirdi şimdiye kadar. Boşu boşuna ahkam kesenlere de selam olsun. Adam üretimde çalışmış gibi kıyaslama yapmış modeller arasında. O iyi bu iyi diye tavsiye veriyor bir de ikisi arasında. :D
Doğrudur, paketi dışında hiçbir farkı yok. İçindeki macun aynı macun.

@NipponChemiConKYCap @Taptic @yika38 ısı iletkenlikleri tamamen aynı, yabancı kaynaklara ve forumlara bakarsanız hepsinin paketi dışında aynı olduğunu görürsünüz. 2019 Edition' u kullandım ve çok memnun kaldım; 2019 veya normal olanlar da sizde aynı sonucu verecektir.
Araştırdım zaten o kaynakları ve ona göre yazdım hocam. Yoksa benim hiç karşıma çıkmadı ve gündemime girmedi bu kıyaslama. Tamamen pazarlama hareketiymiş geçen sene. Ürün aynı yoksa. :D

Geri
Yukarı