Arctic MX-4 2019 termal macun 4 nasıldır?

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar. MX 4 2019 termal macunu almayı düşünüyorum. Sizce iş görür mü? Kule tipi hava soğutucu kullanıyorum bakır borulu. Önerileriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. MX 4 2019 termal macunu almayı düşünüyorum. Sizce iş görür mü? Kule tipi hava soğutucu kullanıyorum bakır borulu. Önerileriniz için teşekkürler.

Yeni aldım bende kullanalı çok olmadı ama internetten araştırdığıma göre fiyat performans olarak en iyilerden.

Daha geçen hafta sürdüm boşta 45 derecelerden 33,35'lere kadar çekti. Oyunlarda da 4 5 derece.
Önceki macunum aşırı kötüydü.

Güzel bir termal iletken. Genelde tavsiyelerden birisidir.

Forumun en sevilen ürünlerinden bir tanesi. Ben kullanmadım ama termal macun konularında sık sık önerilir.

Ben yeni aldım ve değiştirdim laptop un macununu değişmeden önceki stres testinde 2 dakikada sıcaklık değerleri 80 dereceyi geçiyordu 10. dakikada ise 93 dereceye kadar çıktı.Macunu değiştirdikten sonra ise 10 dakikanın sonunda 73 dereceyi geçmedi oyundan örnek verirsem The Forest oynarken 96 dereceye kadar çıkıyordu macunu değiştirdiğimde ise 80 üstüne çıkmamaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı