Arctic MX-4 nereden alınır?

Amazon ve Teknobiyotik haricinde bir yerden alma, spatula yerine plastik bir şey de kullanabilirsin ama ihtiyacın yok. Mercimek tanesi kadar sürdükten sonra soğutucuyu direkt üstüne bassan yayılır zaten.

Selam reis bir süredir mesajlarını takip ediyordum danışmak istediğim birkaç şey var yardımcı olabilir misin?

Teknobiyotik üzerinde spatula ile 117 TL iken, spatulasız 97 TL.
Sizce spatulaya 20TL vermek değer mi?
Ayrıca aynı ürünün Amazon üzerinden Prime kargo teslimatı ile 129TL. Yine satıcı Teknobiyotik ve spatulalı.

Teknobiyotik üzerinden hiç alışveriş yapmadım o yüzden pek bilgim yok bu yüzden sizin bilgilerinize başvurmak istedim. Kendileri alışveriş teslimatı kısmında T.C. Kimlik numarası istiyor bir tık güven problemi oluşturdu bende. Sizce sıkıntı var mıdır ve ürün orijinal midir?

Bence elektrik kesikken kendin parmaginla yayarak az miktarda sur daha once hiç öyle denememistim daha iyi oldu parmakla.

Selam reis bir süredir mesajlarını takip ediyordum danışmak istediğim birkaç şey var yardımcı olabilir misin?

Olurum, sorununu yeni bir konu açıp beni etiketlersen ve bildiğim bir şey çıkarsa çözüme kavuşturabiliriz tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı