Arctic MX-4 termal macun kullanıcı deneyimi

Vito S

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar, selamlar. Yakın zaman önce "Cooler Master htk-2" adlı termal macun kullanım deneyimimi rehber olarak paylaştım. (Rehber: Cooler Master HTK-2 termal macun deneyimi) şimdi sıra "MX-4"deneyimimi anlatmaya.

Arkadaşlar öncelikle diğer konumda da dediğim gibi; gidin diğer macunu alacağınıza O'nun parasına et alın, en azından karnınız doyar. O kadar berbat bir macundu. Konumuzla dönecek olursak @MisakiTaro ve diğer arkadaşlar aracılığıyla aklımda olan termal macunu güvenli olarak Teknobiyotik üzerinden almış bulundum. (Arctic MX-4 En Yüksek Performanslı Termal Macun (4gr)(AR-ACTCP00002B) - 2020 Edition) Macun gayet güzel, elime ulaştı. Laptop'un içini kargo gelir gelmez açtım ve sürdüm. Deneyimlediğim sıcaklık ise gerçekten güzel. Boşta 40°, Chrome 3 sekme açık olduğu zaman da 58°-60° arasında değişti. Test amaçlı bir de Minecraft bedwars gireyim dedim o da 70°-77°. Laptop çok iyi olmadığı için de bu değerleri normal buluyorum.

Son sözüme gelecek olursak eğer gayet F/P bir termal macun olduğunu düşünüyorum. Sürdüğüm andan itibaren etkisini gösterdi. Kuruşu kuruşuna değer diyorum ve benim puan 10 üzerinden 10.

indir (7).jpeg

Arkadaşlar, selamlar. Yakın zaman önce "Cooler Master htk-2" adlı termal macun kullanım deneyimimi rehber olarak paylaştım. (Rehber: Cooler Master HTK-2 termal macun deneyimi) şimdi sıra "MX-4"deneyimimi anlatmaya.

Arkadaşlar öncelikle diğer konumda da dediğim gibi; gidin diğer macunu alacağınıza O'nun parasına et alın, en azından karnınız doyar. O kadar berbat bir macundu. Konumuzla dönecek olursak @MisakiTaro ve diğer arkadaşlar aracılığıyla aklımda olan termal macunu güvenli olarak Teknobiyotik üzerinden almış bulundum. (Arctic MX-4 En Yüksek Performanslı Termal Macun (4gr)(AR-ACTCP00002B) - 2020 Edition) macun gayet güzel, elime ulaştı. Laptop'un içini kargo gelir gelmez açtım ve sürdüm. Deneyimlediğim sıcaklık ise gerçekten güzel. Boşta 40°, Chrome 3 sekme açık olduğu zaman da 58°-60° arasında değişti. Test amaçlı bir de Minecraft bedwars gireyim dedim o da 70°-77°. Laptop çok iyi olmadığı için de bu değerleri normal buluyorum.

Son sözüme gelecek olursak eğer gayet F/P bir termal macun olduğunu düşünüyorum. Sürdüğüm andan itibaren etkisini gösterdi. Kuruşu kuruşuna değer diyorum ve benim puan 10 üzerinden 10.

Eki Görüntüle 884082

F/P macun halnziye termal macundur ucuz ama hem gümüş alaşımlı hem de iletkenliğin çok.

Yeni konular

Geri
Yukarı