Arctic MX-5 satışta!

Arctic MX-4'ün üst modeli olarak piyasaya sürülen Arctic'in yeni ürünü MX-5, Amazon'da yerini aldı.

2 gramlık versiyonu.
8 gramlık versiyonu.
20 gramlık versiyonu.
50 gramlık versiyonu.

MX-5 özellikleri:

1616089464668.png

MX-4'e göre benim gördüğüm 2 fark var, Density ve Viscosity. Viscosity değeri MX-4'te 870 poise iken, MX-5'te 550 poise. Yani şu demek, MX-5 daha akışkan bir ürün.
Density olayını bilmiyorum.

W/MK değeri belirtilmemiş. MX-4'ün 8.5 W/MK olduğunu düşünürsek MX-5'in 8.5 W/MK'den fazla olduğunu düşünebiliriz.

Spatulası olmayan versiyonları 0.10$ daha ucuz. 🤣

Henüz Türkiye'ye gelmedi.

Keşke bir sorsaydınız, ben geçtiğimiz 2 haftadan beri takip ediyordum durumunu.

Almasaydım da derslerime giremeyecektim :) Anlamadığım bir şekilde Microsoft Teams'i telefondan açınca zamanını kestiremediğim bir anda yeniden başlatıyor telefonu.

İletkenlik konusunda müşteri hizmetlerinin vermiş olduğu cevap;
Hi
I'm sorry for the late reply, but we had a lot of tickets recently.
Sadly I don't have an official value for the thermal conductivity of the MX-5 yet. But first tests (by other people) showed a decrease in temeprature of about 0,5K in comparison to the MX-4 Paste. Furthermore the appplication should be even easier, since the MX-5 is less viscous.
Offical Start of the MX-5 was at the 15th of this month. So it should be available in turkey as well.

MX-4'e de 8 yıl ömür biçiyorlar, bunu neye göre biçiyorlar bu arada?

Daha düşük bile olabilir, belli olmaz bu işler ama bence de 8.5'dan fazla olacaktır.

SpatuLa -ß- 😳
Spatula -ß- 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı