Arctic MX4 alınır mı?

DonVitoCorleone

Decapat
Arkadaşlar; i5 9400F kullanıyorum fakat oyunlarda ısınma yapıyor. O yüzden kule tipi soğutucu aradım fakat kaliteli olanlara şu anda o kadar para veremem.
Bu yüzden de termal macun yenileyeyim dedim. Sorum şu: Sıcaklığı düşürmede etkili olur mu? Çünkü işlemcim Valorant ve CS:GO'da 85 dereceye kadar çıkabiliyor.
Arctic MX-4
Bu macunu almak istiyorum, başka önerilere açığım.
https://www.googleadservices.com/pa...=2ahUKEwjV-ves4p3tAhVSzKQKHSt4AyYQ0Qx6BAgJEAE

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıvı metal sürersen olumlu bir sonuç alabilirsin.

Onun için soğutucun işlemciye değen kısmında hiçbir şekilde alüminyum olmamalı.

Arkadaşlar i5 9400F kullanıyorum fakat oyunlarda ısınma yapıyor. O yüzden kule tipi soğutucu aradım fakat kaliteli olanlara şu anda o kadar para veremem.
Bu yüzden de termal macun yenileyeyim dedim. Sorum şu: Sıcaklığı düşürme de etkili olur mu? Çünkü işlemcim Valorant ve CS:GO'da 85 dereceye kadar çıkabiliyor.
Arctic MX-4
Bu macunu almak istiyorum başka önerilere açığım.
https://www.googleadservices.com/pa...=2ahUKEwjV-ves4p3tAhVSzKQKHSt4AyYQ0Qx6BAgJEAE

Gayet iyi bir macundur, ben 2200G ve Snowman M.200 ile bazen bütün fanları kapatıp internette geziniyorum sorun çıkmıyor, sıcaklıklar da normal düzeyde.

Arctic MX4 biraz katı bir macun ve çabuk kuruyor gibi geldi bana. X3440 işlemciyle kullanıyorum ve 3 ayda bir değiştirmem gerekiyor (4 GHz overclocklu). Soğutma performansı tatmin edici ama zaman içerisinde hızla işlevini yitiriyor. Şuana kadar 2 kere MX4 aldım ve bir dahaki macunu farklı bir şey almayı düşünüyorum.

Arctic MX4 biraz katı bir macun ve çabuk kuruyor gibi geldi bana. X3440 işlemciyle kullanıyorum ve 3 ayda bir değiştirmem gerekiyor (4 GHz overclocklu). Soğutma performansı tatmin edici ama zaman içerisinde hızla işlevini yitiriyor. Şuana kadar 2 kere MX4 aldım ve bir dahaki macunu farklı bir şey almayı düşünüyorum.
Xıgmatek Powerful Thermal Macun fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Bunu deneyebilirsin hali hazırda i7 7700k ile kullanıyorum oyunlarda 75dereceyi geçmiyor.Boşta da 30 40 derece arası.Bayağı da götürüyor kuruma açısından işlevsel.

Yeni konular

Geri
Yukarı