Arctic Mx4 vs Thermal Grizzly Kryonaut

Trakyacuss

Hectopat
Hp Omen laptop (gtx 1060) için termal macun aldım aşağıdaki linkten 2020 edition

Daha sonra Thermal Grizzly Kryonaut isimli macunu gördüm. Acaba iptal edip Thermal Grizzly mi alsam bilemedim. Birkaç test gördüm Arctich MX-4'e göre 4 5 derece daha serin çalıştırıyor yük altında ama testlerdeki hangi versiyonu bilemiyorum. 2020 edition yazıyor aldığım linkte 2020 versiyonun testini bulamadım.

Deneyimi olan var mı? Boşta ve yük altında fark oluşur mu ? Oluşursa ne kadar fark eder ? Deneyimi olan bilgilendirebilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyata göre kararı siz vereceksiniz aslında. O bir kaç dereceye ihtiyacınız var mı onu hesaplamanız lazım önce. Bunun için thermal throttle oluyor musunuz bakmanız lazım. Yani yüksek sıcaklıklar yüzünden işlemci ve ekran kartı hızları düşüyor mu ? Eğer bu aldığınız size yetecekse tamam o zaman. Eğer yetmezse daha kaliteli ürünler almak daha iyidir. Olay sizdeki durumda bitiyor yani.

İkisi rakip değil ki.

Birisi 8.5 diğeri ise 12.5 ısı iletim değerine sahip.

Arctic olanın gramı 12 TL civarı. Thermal Grizzly'nin 120 TL. 10 kat fark var fiyat olarak.

Laptop için Thermal Grizzly önerimdir. Fan sesinden kurtarır sizi. MX-4 alıyorsanız da Teknobiyotik'ten alın.

HP Omen laptop (GTX 1060) için termal macun aldım aşağıdaki linkten 2020 Edition.

Daha sonra thermal grizzly kryonaut isimli macunu gördüm. Acaba iptal edip thermal grizzly mi alsam bilemedim. Birkaç test gördüm arctich MX-4'e göre 4 5 derece daha serin çalıştırıyor yük altında ama testlerdeki hangi versiyonu bilemiyorum. 2020 Edition yazıyor aldığım linkte 2020 versiyonun testini bulamadım.

Deneyimi olan var mı? Boşta ve yük altında fark oluşur mu? Oluşursa ne kadar fark eder? Deneyimi olan bilgilendirebilir mi?

2020 Edition ile 2019 Edition'ın arasında bir fark olduğunu düşünmüyorum kryonaut daha iyidir.

İkisi rakip değil ki.

Birisi 8.5 diğeri ise 12.5 ısı iletim değerine sahip.

Arctic olanın gramı 12 TL civarı. Thermal Grizzly'nin 120 TL. 10 kat fark var fiyat olarak.

Laptop için Thermal Grizzly önerimdir. Fan sesinden kurtarır sizi. MX-4 alıyorsanız da Teknobiyotik'ten alın.
Neden teknobiyotikten onerdiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı