Arctic P12 fan tıkırdama sesi

Şu an yeni bir Arctic 12 kullanıyorum. Ekran kartına bağlı, oyunlarda otomatik olarak kendisi hızı ayarlıyor. Ama ayar da yaptım tabii ki. ASUS GPU Tweak 2 üzerinden;

Eki Görüntüle 589351
  • Gezinme - %0
  • Oyun - %50
  • Ultra - %85
Şeklinde 3 ayar mevcut. Manuel olarak zaten, çok kullanmıyorum.

Alınca buna benzer yaparım ben de sağ ol.

Şu an yeni bir Arctic 12 kullanıyorum. Ekran kartına bağlı, oyunlarda otomatik olarak kendisi hızı ayarlıyor. Ama ayar da yaptım tabii ki. ASUS GPU Tweak 2 üzerinden;

Eki Görüntüle 589351
  • Gezinme - %0
  • Oyun - %50
  • Ultra - %85
Şeklinde 3 ayar mevcut. Manuel olarak zaten, çok kullanmıyorum.

hocam ben fanın birisini iade ettim.Şimdi internetten fan bakıyordum indirimde corsair'in bir fanını buldum bunu egzoz olarak kullanabilir miyim veya performansı nasıldır bir bilgin var mı? Ben pek anlamıyorum bu fan işlerinden sana sorayım dedim.Bir de tekli olarak satılıyormuş bunu 4 pin fan girişine taksam rgbler felan çalışır mı? Bir de bunun dışında akasa viper buldum hangisini almak daha mantıklı cahilliğime verin lütfen teşekkürler şimdiden.

Hocam ben fanın birisini iade ettim. Şimdi internetten fan bakıyordum indirimde Corsair'in bir fanını buldum bunu egzoz olarak kullanabilir miyim veya performansı nasıldır bir bilgin var mı? Ben pek anlamıyorum bu fan işlerinden sana sorayım dedim. Bir de tekli olarak satılıyormuş bunu 4 pin fan girişine taksam RGB'ler falan çalışır mı? Bir de bunun dışında Akasa Viper buldum hangisini almak daha mantıklı cahilliğime verin lütfen teşekkürler şimdiden.

Sevindim iade işleminizin onaylandigi icin. :)

Sunu diyebilirim, kontrolcu olmadan RGB'ler calismaz. Bunun disinda bilgim yok maalesef, istersen yeni bir konu AC, bilgisi olan arkadaslar mutlaka yazacaktir.

hocam ben fanın birisini iade ettim.Şimdi internetten fan bakıyordum indirimde corsair'in bir fanını buldum bunu egzoz olarak kullanabilir miyim veya performansı nasıldır bir bilgin var mı? Ben pek anlamıyorum bu fan işlerinden sana sorayım dedim.Bir de tekli olarak satılıyormuş bunu 4 pin fan girişine taksam rgbler felan çalışır mı? Bir de bunun dışında akasa viper buldum hangisini almak daha mantıklı cahilliğime verin lütfen teşekkürler şimdiden.

İade ettiğin mağazadan ben de almayı düşünüyorum, ilgili gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı