Arctic P12 kasa fanı alınır mı?

UmuT_35

Hectopat
Daha fazla  
Thermaltake V200 kasam var. Ön panel tarafına 280 mm radyatör taktığımdan dolayı öndeki 3 fanda boşta kaldı. İkisini üste diğerini de egzoz olarak taktım. Ama egzoz içi o fanın uygun olmadığını düşündüm. Arctic P12 alıp egzoz fan olarak kullansam sıcaklığa etki eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kasanıza baktım da, nereden hava alacak ki o? En sağlıklı hava akışı önden havanın girip üstten ve arkadan çıkmasıdır. Eğer sıcaklıkları daha da düşürmek istiyorsanız o kasayı elinizden çıkartıp mesh panelli bir kasa alın.

Hocam kasanıza baktım da, nereden hava alacak ki o? En sağlıklı hava akışı önden havanın girip üstten ve arkadan çıkmasıdır. Eğer sıcaklıkları daha da düşürmek istiyorsanız o kasayı elinizden çıkartıp mesh panelli bir kasa alın.

Hocam delikleri yanda. Evet önden almıyor havayı. Yandan alabildiği kadar. Sıvı soğutmayı yeni taktım öne. Call of Duty MW'de sıcaklık 52 dereceyi geçmedi. Bence gayet iyi gibi şuanda hava akışı. Daha önce 80-90 dan aşağı inmiyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı