ARCTIC P12 PWM PST 120 mm Siyah Kasa Fanı 3 ADET her şey DAHİL 332.5 TL

xmert96x

Kilopat
Yer
Edirne/Uzunuköprü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GIGABYTE AORUS 15P XD
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
1652200268706.png

ARCTIC P12 PWM PST 120 mm Siyah Kasa Fanı 3 ADET her şey DAHİL 332.5 TL

Ben bu üründen 3 tane sipariş verdim, gümrüğe takıldı. Aynı üründen 3 tane olduğu için ticari sayıldığını ve noter onaylı belge iletmemi istediler. Destek ile konuştuğumda 2 taneye kadar sipariş verebileceğimi söylediler ve kutuda geldiği için ayrı ayrı iade yapamadıklarını ilettiler. Herkesin başına gelecek diye bir şey yok fakat yine de 2'şer 2'şer farklı günlerde sipariş etmenizi öneririm.

Ben bu üründen 3 tane sipariş verdim, gümrüğe takıldı. Aynı üründen 3 tane olduğu için ticari sayıldığını ve noter onaylı belge iletmemi istediler. Destek ile konuştuğumda 2 taneye kadar sipariş verebileceğimi söylediler ve kutuda geldiği için ayrı ayrı iade yapamadıklarını ilettiler. Herkesin başına gelecek diye bir şey yok fakat yine de 2'şer 2'şer farklı günlerde sipariş etmenizi öneririm.
Nasıl yaptınız hocam çözümü? Benimkiler de takılmış sanırım.

Bende 5 tane almıştım. Anlaşılan uğraştıracaklar.

Geri
Yukarı