Arctic P14 alınır mı?

musstafa00

Femtopat
Daha fazla  
Selam dostlarım. Kasamın hava sürkülasyonunu arttırmak için fan arayışı içindeyim kasamın marka modeli Corsair Spec Delta RGB sizce 2 adet Arctic P14 fanını alıp yukarı montajlasam nasıl olur kasama bayağı etki eder mi yoksa faydası olmaz mı? Fiyatı 95 TL şu an bu fiyata daha iyi fanlar var mıdır? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. Arctic P14 PWM PST CO Pressure-optimised 140 mm Fan with PWM PST for Continuous Operation Bilgisyar Kasa Cooler 14 cm 200 RPM 1700 RPM 0.3 sone

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlarım. Kasamın hava sürkülasyonunu arttırmak için fan arayışı içindeyim kasamın marka modeli Corsair Spec Delta RGB sizce 2 adet Arctic P14 fanını alıp yukarı montajlasam nasıl olur kasama bayağı etki eder mi yoksa faydası olmaz mı? Fiyatı 95 TL şu an bu fiyata daha iyi fanlar var mıdır? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. Arctic P14 PWM PST CO Pressure-optimised 140 mm Fan with PWM PST for Continuous Operation Bilgisyar Kasa Cooler 14 cm 200 RPM 1700 RPM 0.3 sone

Fan hakkında yorumum yok ancak boss bilişim güvenilir değil diye biliyorum. Forumda sorun yaşayan birkaç arkadaş görmüştüm. Sanırım forumda yasaklı diye biliyorum boss bilişim. Oradan almanızı tavsiye etmem.

Boss Bilişim bu forumda yasaklı hocam, oradan almayın. Ben de arkadaşım için 12 CM fan bakıyorum 2 adet, size şu linki bırakayım buradan bakın.

Boss Bilisim'den uzak durun derim, biraz daha fazla verin baska bir siteden alin.

Fan guzel fakat biraz pahali, yine de alinabilir. Sessiz ve guzel bir fan diye biliyorum.

Mevcut fanları yaptığım gibi yaparsanız almanıza gerek kalacağını düşünmüyorum. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı