Arctic ürünlerinde 6 yıl garanti!

Arctic bizi mutlu edecek bir karar aldı ve Arctic ses ürünleri hariç tüm ürünlerde garanti süresini 6 yıla çıkardı. Bu garanti süresi geçmişte alınan ürünler için de geçerli. Yeni soğutucu almayı düşünenler bir daha düşünsün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arctic bizi mutlu edecek bir karar aldı ve Arctic ses ürünleri hariç tüm ürünlerde garanti süresini 6 yıla çıkardı. Bu garanti süresi geçmişte alınan ürünler için de geçerli. Yeni soğutucu almayı düşünenler bir daha düşünsün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Nasıl yani? Mesela MX-4 alsam 6 yıl garantisi mi olacak bir termal macunun?

Diğer markalar sıvı soğutmalarına 3-5 yıl garanti verirlerken Arctic 2 yıl veriyordu, şimdi 6 yıl olması çok iyi oldu. Fanları da zaten kimi 6, kimi 10 yıl garantiliydi.

Zaten LF II serisini 6 yıla çıkartmışlardı aslında. Türkiye distribütorleri neden ısrarla 2 yıl diyor onu sormak lazım.

Kalite olarak nasıl peki bu firmanın soğutucuları?
Size şöyle bir video sunayım:

Gerçekten ürünlerinde bir kalite var. Kendim kullanıyorum diye demiyorum. Tercih edilir ve edilmelidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı