Arctic'in Türkiye yetkili servisi kim?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Arctic Liquid Freezer soğutucumun montajını yaparken fanları radyatöre sabitleyen uzun vidalardan birini kaybetmişim ya da taktıktan sonra düşmüş. Fakat kasanın içinde aradım bulamadım. Sağ sola sallayınca da ses gelmiyor.
Neyse bu vidayı temin etmek istiyorum ama ürünün teknik servisine ulaşamadım. Hepsiburada'dan almıştım ürünü onları aradım onlarında sattıkları ürünün nereden geldiği hakkında fikirleri yok. Ürünün içinden garanti belgesi falan çıkmadı acaba Arctic markasının Türkiye yetkili servisi kim? Bilen çıkarsa çok iyi olur. Çünkü 6 yıl garantisi var yazıyor ama ortada servis yokken garantisi olması bir anlam ifade etmiyor.

20220520_120254.jpg

Kaybolan vida.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer 3 vida takılıysa herhangi bir sorun yaratmaz. Ayrıca vidanın kaybolmasından garanti firması mı sorumlu, bunu nasıl açıklayacaksınız? Montaj yaparken vidam kayboldu yeni vida gönderin, tarzı bir açıklama mı yapacaksınız?
Kardeşim pahalı bir şey değil ki, adamlar göndersin ücreti hiç problem değil, arkadaşın zaten vidayı bedavaya getirmek gibi bir derdi olduğunu hiç sanmıyorum. Bulunmuyordur belki piyasada.

Diğer 3 vida takılıysa herhangi bir sorun yaratmaz. Ayrıca vidanın kaybolmasından garanti firması mı sorumlu, bunu nasıl açıklayacaksınız? Montaj yaparken vidam kayboldu yeni vida gönderin, tarzı bir açıklama mı yapacaksınız?
Hayır ücret karşılığında vidayı temin etme şansımız var mı soracağım bu?
Logitech'in her zaman yaptığı şey yani müşteri memnuniyeti kapsamında bu tarz küçük şeylerin yapılmasına şaşırmayın normali bu zaten. Tabii Türkiye'de yabancı olduğumuz şeyler orası ayrı konu.
Geçmiş olsun, muhatabınız Teknobiyotik yani Akortek; biraz uğraştırabilirler.
Akorteki aradım sadece bizim mağazalarımızdan alınan ürünlere destek veriyoruz dediler.

Geri
Yukarı