Arctis 1 fiyatını hak ediyor mu?

blavlmao

Hectopat
Makaleler
1
Yer
36
Merhaba, BİM'den Arctis 1 almıştım. Gayet iyi bir kulaklık, ancak ben BİM'deki fiyatın üstünde satılmasını doğru bulmuyorum. Yani bu kulaklık 350 liralık bir kulaklık, 600 değil. Sesler temiz ancak Cooler Master'ın 300 liralık kendine has sürücüsü olan kulaklığımdan daha temiz değil. Baslar 600 liralık bir kulaklık gibi değil vb. Siz neler düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
600TL fiyatı hak etmiyor, 350TL fiyatı da hak etmiyordu ama ''Steelseries abi'' diyerek alanları durduramadık maalesef. Gittiler aldılar, sonra bass vermiyor, mikrofon kırıldı, kablosu kötü diyenler ortaya çıktı. Biz size demiştik.

Alternatiflere yönelin;

600TL fiyatı hak etmiyor, 350TL fiyatı da hak etmiyordu ama ''Steelseries abi'' diyerek alanları durduramadık maalesef. Gittiler aldılar, sonra bass vermiyor, mikrofon kırıldı, kablosu kötü diyenler ortaya çıktı. Biz size demiştik.

Alternatiflere yönelin;
Evet, bahsettiğim Cooler Master kulaklık 1. linktekiydi. Ben şu ana kadar ciddi bir sorun yaşamadım ancak eksiklikler de hissetmedim değil.

Arctis serisini çıktığından beri popüler kültürün parçası gibi görüyorum. Bundan ötürü marka değeri adı altında pahalıya satılıyor. Fiyatını hak etmiyor.

İtopya satış fiyatı 600₺, asla fiyatını hak etmiyor. BİM'de uyguna satılmasını ayrı tutuyorum.

350-400₺ bandına aynı performansı verebilen ürünler var. Hatta 150-200₺ bandına alacağınız kulakiçi kulaklık daha verimli bile olabilir.

Ses dünyası kişisel zevkler üstüne kuruludur. Ben baskın baslardan hoşlanmam, doğala yakın olmasını tercih ederim. Belki Arctis serisi bana hitap etmediği için böyle düşünüyorumdur.

Geri
Yukarı