Arctis 3 Ayarların Yazılımda Algılanmaması

CasteLan

Hectopat
Daha fazla  
Arctis 3 daha üstündür. Stinger'in ve Arctis 3'ün muadilleri farklı. Arctis 3'e bütçeniz yetiyorsa alabilirsiniz.
İncelememe de bakabilirsiniz.
Hocam iyi akşamlar öncelikle. Ben Arctis 3 kullanıcısıyım. Bilgisayarımı formatladan önce bir şekilde yapılan değişiklikleri algılamama, 7.1 Surrond'un çalışmaması gibi durumları halletmiştim fakat format attıktan sonra SSE'de yapılan değişiklikler hiçbir şekilde tepki vermiyor yardımcı olursanız sevinirim.

1-C Program Files Realtek HDA Klasörünü silin. Sonrasında sistemi yeniden başlatin.
2-Başlangıç ayarlarından Realtek Yöneticisini kapatın.
3-Hizmetler Realtek Servicesi seçin. Normalde Otomatikte oluyor. Onu Devre dışı yapın.
4-Denetim Masası - Sistem ve Güvenlik -Gelişmiş Sistem Seçenekleri -Donanim Donanim yükleme ayarlarını seçip Hayır şıkkını işaretleyin.

Realtek'i silmedim. Devre dışı bıraktım. Böyle yaptıktan sonra artık Steel Series Engine ayarlarını kullanabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı