Arctis 3 garantiye gönderilmeli mi?

MetehngGll

Picopat
Makaleler
1
Merhabalar. Arctis 3 kulaklığım var. İlk aldığım zamanlar bayağı iyiydi. Yani CS:GO’da test yapmıştım geldiği gün. 7.1 açıp denedim, çok iyi ses kasıyordum ama şimdi sesler daha kötü geliyor. PUBG’de çok kötü sesler. Anca çimende falan koşarsa net bir şekilde duyuyorum. Kulaklığımı iade etmemin bir yolu var mı? Yoksa garantiye göndermeli miyim?

Performans düşüklüğü için önce garantiye yolla belki onlar değişim verebilir. En kötü sorunu çözebilir çözmez bir problem yok derlerse o zaman Global'dan yaz veya buradan durumu Ticket olarak at.

Buradan en sağ alttan Artis 3'ü seçip destek ile Canlı da konuşabilirsin sanırım.

Performans düşüklüğü için önce garantiye yolla belki onlar değişim verebilir. En kötü sorunu çözebilir çözmez bir problem yok derlerse o zaman Global'dan yaz veya buradan durumu Ticket olarak at.

Buradan en sağ alttan Artis 3'ü seçip destek ile Canlı da konuşabilirsin sanırım.

Garanti'den ne kadar sürede gelir tahminen?

Logitech değil ki hemen gelir, neticeye kavuşur hatta değişim talebi verirler diyelim 🙂 Bu firmayı bilemem daha önce hiç işim olmadı ama indirimde Arctis 5 kulaklık almayı ben de düşünüyorum.

Geri
Yukarı