Arctis 5 alınır mı?

gokberkgurkan

Centipat
Daha fazla  
Arctis 3 ile 5 arasında kaldım. Çoğunlukla oyun arada bir de müzik ve film için kullanacağım. Sizce hangisini almalıyım? Ayrıca Arctis 5 alırsam uygulamasından ışıklarını tamamen kapatabiliyor muyum?

F/P derdin yoksa alınır tabi 979 tl fena degil arctis 5 icin. Arctis serisi hakkettigi fiyatının üstünde ve sadece zenginler/yayıncılar kullanır genelde, biz orta gelirliler kullanmamalıyız. 1 ve 3'ü zaten kimse almamalı tamamen cöp ama arctis 5 hoşuna gittiyse kafana taktıysan al gitsin paran bolsa. Blackshark v2'ye de bakabilirsin daha fp.

F/P derdin yoksa alınır tabii 979 TL fena degil Arctis 5 için. Arctis serisi hakkettigi fiyatının üstünde ve sadece zenginler/yayıncılar kullanır genelde, biz orta gelirliler kullanmamalıyız. 1 ve 3'ü zaten kimse almamalı tamamen cöp ama Arctis 5 hoşuna gittiyse kafana taktıysan al gitsin paran bolsa. Blackshark v2'ye de bakabilirsin daha fp.

Aslında benim klavye BlackWidow mouse falanda Razer ama kulaklıkta bir SteelSeries istedi canım ondan dolayı Arctis'lere baktım 1ve3'e neden çöp dedin bir de Arctis 5'in RGB'si tamamen kapatılabiliyor mu?

Müzik için pek iyi değil diyorlar. Blackshark V2 bakabilirsiniz baslı bir kulaklıktır müzikte hoşunuza gider veya alttaki kulaklığa bakabilirsiniz. GSP 300 stereo bir kulaklıktır. Son seçenek olarak MH 751 olabilir.

Aslında benim klavye BlackWidow mouse falanda Razer ama kulaklıkta bir SteelSeries istedi canım ondan dolayı Arctis'lere baktım 1ve3'e neden çöp dedin bir de Arctis 5'in RGB'si tamamen kapatılabiliyor mu?
Driver'ından kapatılır diye biliyorum. 1-3 fiyatını haketmeyin 2 çöp kulaklık. Ses kartı yok, blackshark v2 x cok daha iyi olur arctis 3 yerine. 1 kalitesiz malzeme, yine onda da ses kartı yok blackshark v2 x daha iyi olur onun yerine.

Geri
Yukarı