Arctis 5 mi? Cloud 2 mi?

Ahmet Hancı

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklık alacağım ve bütçem 500 lira. İkisi arasında kaldım, kağıt üstünde Cloud 2 daha iyi ancak incelemelere baktığımda Arctis 5 daha iyi duruyor. Bu kulaklıkları bilenler veya deneyimleme şansı olanlar yazabilir mi?

Cloud 2'yi kullandım. Ses kalitesinden çok memnundum ancak mikrofon kalitesi çok iyi değil. Rahatlık olarakta kafayı biraz sıkıyor yazın falan kullanımı sıkıntılı. Steelseries kullanan arkadaşlarım var Cloud 2'ye göre daha hafif ve konforlu olduğunu söylüyorlar ses kalitesi Cloud 2 kadar iyi değilmiş ama mikrofonu çok az daha iyi Cloud 2'ye göre.

Cloud 2 daha iyi bir kulaklık, gerek konfor gerek malzeme kalitesi olarak. Mikrofon olayı biraz sizin yonganıza bakıyor. Stereo ses kalitesi olarak Cloud 2, Surround ses kalitesi olarak Arctis 5 daha iyi.

Cloud 2 daha iyi bir kulaklık, gerek konfor gerek malzeme kalitesi olarak. Mikrofon olayı biraz sizin yonganıza bakıyor. Stereo ses kalitesi olarak Cloud 2, Surround ses kalitesi olarak Arctis 5 daha iyi.
Sağda solda araştırırken birisi Corsair Void Pro alın demiş. Sizce iyi bir kulaklık mı? Ve araştırırken bu kulaklığın isim yerinde ek olarak USB yazanları da gördüm. USB yazınca kalitesi mi artıyor? Ve bu iki kulaklık yerine void pro mu daha iyidir?

Void Pro Surround kalitesi olarak yukarıdaki ürünlerden daha iyidir, Stereo kalitesi olarak da Cloud 2 seviyesinde diyebiliriz yani başarılı bir kulaklık ama diğer ürünlere göre biraz pahalı. Alabilirseniz daha iyi olur.

7.1 kullanacaksanız USB versiyonu daha iyi olur, ses kartı ile birlikte geliyor.

Void Pro Surround kalitesi olarak yukarıdaki ürünlerden daha iyidir, Stereo kalitesi olarak da Cloud 2 seviyesinde diyebiliriz yani başarılı bir kulaklık ama diğer ürünlere göre biraz pahalı. Alabilirseniz daha iyi olur.

7.1 kullanacaksanız USB versiyonu daha iyi olur, ses kartı ile birlikte geliyor.
pro modeli ve normal modeli de varmış. Pro olan diğerine göre daha mı iyi? Yani pro olanı alsam ne kazanmış olurum?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı