Arctis 5 pedi çıktıktan sonra takılamıyor

Narsist Sihirdar

Hectopat
Bugün SteelSeries Arctis 5'in pedi kendi kendine çıktı ne kadar uğraşıp, video izleyip denesem de kesinlikle takamadım. Acaba orijinal kulaklık pedlerinin yeniden takılma gibi bir durumu yok mu? Veya takılamayacak halde mi? Yeni kulaklık pedi mi sipariş etmeliyim bilemiyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar akıl verebilir mi?

Dosya Ekleri

• 2424.jpg
    2424.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün SteelSeries Arctis 5'in pedi kendi kendine çıktı ne kadar uğraşıp, video izleyip denesem de kesinlikle takamadım. Acaba orijinal kulaklık pedlerinin yeniden takılma gibi bir durumu yok mu? Veya takılamayacak halde mi? Yeni kulaklık pedi mi sipariş etmeliyim bilemiyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar akıl verebilir mi?
İllaki vardır o pedlerin uç noktasında biraz daha kalın bir plastik tabaka oluyor.
Tam onu takarken ince bir kalemle hafif hafif bastırıp takmayı deneyin.
Yeniden takılmayan bir ped diye birşey olamaz çünkü direkt makineler bu pedleri otomatik takıyorlar hocam.

Hocam bendekinin orijinal pedlerini ben en az 5-10 kere çıkardım taktım, orijinal pedleri geri takamama gibi bir sorunu yok ama galiba sizin pedlerin süngerleri taşmış yanlış görmüyorsam yırtılmış gibi arka kısmı.

O pedler çıkarılıp takılabiliyor ama zor değil aslında. Yırtılmış olabilir mi inceleyin. Bir de sarı gördüğüm yer süngerse orasının gözükmemesi lazım. Kullandığım için biliyorum.

Kardeşim narin davranma bir şekilde takılıyor defalarca çıkart tak yaptım :)
Hocam bendekinin orijinal pedlerini ben en az 5-10 kere çıkardım taktım, orijinal pedleri geri takamama gibi bir sorunu yok ama galiba sizin pedlerin süngerleri taşmış yanlış görmüyorsam yırtılmış gibi arka kısmı.
Galiba evet görüntü net değil ama

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fakat sizin ped yırtılmış. Süngeri gözüküyor.
Dediğiniz gibi yırtılmışsa takamamamın sebebi hatta kendi kendine çıkmasının sebebi olabilir bilmiyorum. Bu durumda steelseries arctis 5'e uygun yeni kulaklık pedi sipariş etsem sorunum çözülür sanırım değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı