Arctis 5 vs HyperX Cloud 2

Hamza Gürkaynak

Centipat
Arkadaşlar başlıktaki gibi hangi kulaklık alınır? Telefon için alacağım. PUBG Mobile için alacağım. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence cloud 2 daha güzel gibi.

2 kulaklık sorup hangisi alınır dediğiniz için Arctis 5 seçtim ve bu sorduğunuz kulaklıklar sanal 7.1. Cloud Alpha ise stereo eğer üçü arasından hangisi derseniz Alpha derim. Ben sadece ses kalitesi ve f/p göre yorumluyorum telefona uyarmı veya telefonda bu kulaklıkları sürebilirmisiniz orasına yorum yapmadım.

Yazılım ve rahatlıkta arctis 5, ses kalitesinde cloud 2 ( cloud 2 de rahat, değiştirilebilir kulaklık padli, biri deri diğeri kadife tarzı iki padle geliyor. Anakartın ses kartı ve yazılımı iyiyse Cloud 2'yi jacklı olarak da kullanabiliyorsun. Anakartında Realtek yazılımına ek olarak Nahimic, Sonic Studio veya Creative yazılımı varsa Cloud 2'yi usb ile değil jacklı olarak da kullanırsan muazzam verim alırsın. Bu dediğim yazılımları anakartın desteklemesi lazım. Kafana göre indirip kurarsan çalışmazlar.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı