Arctis nova Pro Wireless alınır mı?

8K bu kulaklığa verilir mi? Yayın da açıyorum konfor önemli benim için cogu yayıncı da görüyorum bu kulaklığı alınır mı sizce?

Oyun için alabileceğiniz piyasada ki en iyi kulaklık 8K verilir mi kişiden kişiye değişir eğer işinizde ciddiyseniz ve durumunuzu pek zorlamayacaksa alabilirsiniz ama 2 3K ya alabileceğiniz kulaklıklar da gayet iyi iş yapar karar sizin.

Oyun için alabileceğiniz piyasada ki en iyi kulaklık 8K verilir mi kişiden kişiye değişir eğer işinizde ciddiyseniz ve durumunuzu pek zorlamayacaksa alabilirsiniz ama 2 3K ya alabileceğiniz kulaklıklar da gayet iyi iş yapar karar sizin.
Reis sürekli zamda geliyor ya yatırım gibi birşey oluyor xd ve ben bilgisayarımı herşeyimi işim için topladım o yüzden bu kadar para veriyorum arctis 9 falan arctis pro wireless aralarından en mantıklısı bu mu

Son düzenleme:
Reis sürekli zamda geliyor ya yatırım gibi bir şey oluyor xd ve ben bilgisayarımı her şeyimi işim için topladım o yüzden bu kadar para veriyorum yoksa bende kuryeyim 1 aylık maaşını kim kulaklığa verir Arctis 9 falan Arctis Pro Wireless aralarından en mantıklısı bu mu?

Şu zamandan sonra eskisi gibi 500'er 600'er lira zam gelmez kulaklık vb. ekipmanlara 100 200 lira oynar Max. Arctis Pro Wireless yerine bunu tercih etmek daha mantıklı ama Arctis 9 Wireless ile arasında 4000 lira fark var bu farkı vermek mantıklı olur mu olmaz mı pek bir şey diyemeyeceğim ama nova Pro Wireless piyasada cidden bulabileceğiniz en kaliteli oyun kulaklığı.

Şu zamandan sonra eskisi gibi 500'er 600'er lira zam gelmez kulaklık vb. ekipmanlara 100 200 lira oynar Max. Arctis Pro Wireless yerine bunu tercih etmek daha mantıklı ama Arctis 9 Wireless ile arasında 4000 lira fark var bu farkı vermek mantıklı olur mu olmaz mı pek bir şey diyemeyeceğim ama nova Pro Wireless piyasada cidden bulabileceğiniz en kaliteli oyun kulaklığı.
Eyv biraz daha bakıcam arctis 9 da düşünebilirim onların görünüşü bana daha güzel geliyor zaten peki arctis 9 mu arctis pro mu

Eyvallah biraz daha bakacağım Arctis 9 da düşünebilirim onların görünüşü bana daha güzel geliyor zaten peki Arctis 9 mu Arctis Pro mu?

Arctis Pro'nun kabloluları 4 5K civarı satılıyor o kadar para verip kablolu almak aşırı kötü olur Wireless versiyonu ise 6 7K civarına satılıyor o paraya nova Pro Wireless alırsınız ama nova Pro Wireless almayacağım derseniz Arctis 9 Wireless alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı