Arctis Pro Wireless mı Arctis 9 Wireless 2019 mu?

Skarpagon

Hectopat
Ben SteelSeries Arctis serisinden bir kulaklık almayı düşünüyorum. Yavaş yavaş diğer ekipmanları da SteelSeries'e çevireceğim. Hangi kulaklığı önerirsiniz Pro Wireless mı yoksa 9 Wireless 2019 mu? Şimdiden görüşleriniz için teşekkür ederim.

Eğer Pro'ya kadar çikabiliyorsaniz direkt olarak ona yönelmenizi tavsiye ederim o olmazsa Arctis 7 bende hepsini SteelSeries yapacağim zamanla

Eğer Pro'ya kadar çikabiliyorsaniz direkt olarak ona yönelmenizi tavsiye ederim o olmazsa Arctis 7 bende hepsini SteelSeries yapacağim zamanla.

Ben de SteelSeries ekosistemi kurmayı düşünüyorum. Fakat kafamı karıştıran Arctis 9 Wireless'ın daha iyi puan alması ve karşılaştırmalarda daha çok beğenilmesi. Ayrıca çıkış yılı olarak da daha yeni.

Ben de SteelSeries ekosistemi kurmayı düşünüyorum. Fakat kafamı karıştıran Arctis 9 Wireless'ın daha iyi puan alması ve karşılaştırmalarda daha çok beğenilmesi. Ayrıca çıkış yılı olarak da daha yeni.

Hocam ben Arctis 9 ile ilgili mikrofonu kötü diye duydum ama kime göre neye göre tabii orasi da değişir eğer onu beğenirsen al gitsin 2 cihaza bağlanma özelliği de var YouTube'da Ali Güngör hocamizin incelemesi mevcut detaylica anlatiyor

Arctis Pro'da bildiğim kadarıyla kırılma prbolemi var.
Biraz incelemenizi öneririm.

dkt35s1nh8e31.jpg

1zdj7lz2pw041.jpg

ilc9d90c1j831.jpg

ls5DxXc.jpg

Pro'ya ait resimleri bulamadım fakat, genel olarak kırılma sorunu var.
Tabi bu kullanımıada bağlı, halen çatır çutur kullanılan Siberia modelleride var.

Arctis Pro'da bildiğim kadarıyla kırılma prbolemi var.
Biraz incelemenizi öneririm.

Eki Görüntüle 1017652

Eki Görüntüle 1017651

Eki Görüntüle 1017653

Eki Görüntüle 1017654

Pro'ya ait resimleri bulamadım fakat, genel olarak kırılma sorunu var.
Tabi bu kullanımıada bağlı, halen çatır çutur kullanılan Siberia modelleride var.

Biraz kullanımla alakalı ben çok uzun süredir kullanan yayıncılar biliyorum.
Hocam ben Arctis 9 ile ilgili mikrofonu kötü diye duydum ama kime göre neye göre tabii orasi da değişir eğer onu beğenirsen al gitsin 2 cihaza bağlanma özelliği de var YouTube'da Ali Güngör hocamizin incelemesi mevcut detaylica anlatiyor.

İzledim. Mikrofonu kötü değildi. Tam kablosuz kulaklık alıp profesyonel mikrofon kalitesi beklemek biraz mantıksız olur zaten.
Ben şeyi merak ediyorum. Gerçekten aralarındaki 1500 lira gibi bir fiyat farkına değer mi? Değişir batarya ve Game deck ev kullanıcısı için gerçekten şart mı?

Biraz kullanımla alakalı ben çok uzun süredir kullanan yayıncılar biliyorum.

İzledim. Mikrofonu kötü değildi. Tam kablosuz kulaklık alıp profesyonel mikrofon kalitesi beklemek biraz mantıksız olur zaten.
Ben şeyi merak ediyorum. Gerçekten aralarındaki 1500 lira gibi bir fiyat farkına değer mi? Değişir batarya ve Game deck ev kullanıcısı için gerçekten şart mı?

Şart olma durumu size bağli sizin için bir şart değilse vermenize hiç gerek yok bence o fiyatlari 4K'dan bahsediyoruz sonuçta benim şahsen şu an 4K param olsa yalnizca kulaklık için bir Arctis 7 veya 9 alirim geri kalana da Sennheiser momentum true Wireless 2 yani ya da başka bir cihaz bu şekilde düşünüp hareket etmeniz de fayda var hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı