Arduino başlangıç seti önerisi

Genelde ben ihtiyaç duyduğum donanımları sipariş veriyordum, eğer içerisinde her şey olsun istiyorsan RFID'li paketlere bakabilirsin AliExpress'den. En mantıklısı ve uygunu o olur sanıyorum.

Genelde ben ihtiyaç duyduğum donanımları sipariş veriyordum, eğer içerisinde her şey olsun istiyorsan RFID'li paketlere bakabilirsin AliExpress'den. En mantıklısı ve uygunu o olur sanıyorum.

Buna bakabilirsiniz. Sonradan ihtiyaca göre genişletirsiniz seti.
Bütçe belirtmeyi unutmuşum 300 TL civarı olursa daha iyi olur.

Robotistan çok pahalı hocam. Daha iyi setler bulabileceğinizi düşünüyorum. Ayrıca eğer özel bir nedeni yoksa Arduino yerine NodeMCU'da bakabilirsiniz. Daha ekonomik olacaktır.

Başlangıç seti yerine daha çok kullanım amacınıza göre parça alsanız daha iyi olur bence.
Sizce başlangıç seti almadan yani amacıma göre parça alsam sadece öğrenmem zor olur mu?

Sizce başlangıç seti almadan yani amacıma göre parça alsam sadece öğrenmem zor olur mu?

Öğreneceğin şeyin internette zaten anlatımlı hali oluyor girip bakıyorsun, tek bir proje üzerine yoğunlaşırsan birkaç günde yaparsın bir daha sipariş verirsin, kargo parası aldıklarından çok tutmaya başlar.
Ama mesela set şeklinde alırsan bir projeye başka bir projeyi ekleyip nasıl hareket etmen gerektiğini anlarsın vs..

Yeni konular

Geri
Yukarı