Arena Bilgisayar ürün değişimini nasıl yapacak?

AllyFeedon

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100
GIGABYTE A320M S2H
XPG Gammix D30 (2x8 16GB)
Sapphire Rx 470 Nitro O.C
Zalman ZM500-LXII
Merhaba.

Forumda beni bilenler bilir. Razer Barracuda X incelemem var.
Kulaklık çok güzel ama bana gelen ürün kusurlu. Şarja taktığım zaman alev gibi oluyor (kullanmadığım zaman bile). Dip ses vardı biraz. Ben de ilk başta iade talebi oluşturmuştum değişim için. Ama MNG Kargo yüzünden iade gerçekleşmedi.

Daha sonra Arena Bilgisayar'a yolladım. Bugün kontrol ettiğim zaman "iade ediniz" diye bir uyarı gördüm. Bana verdikleri belge ile, satıcım ile iletişim kurup iade/değişim yapabilirmişim.

Benim sorum ise, acaba satıcı ile iletişim kurmaktansa Arena ile iletişim kursam onların elinde stok var mıdır? Ürünün 2022 modeli ülkeye giriş yaptı. 2022 modeli ile değişim sağlarlar mı acaba?

Yarın arayacağım, detaylı bilgi alacağım ama tecrübesi olanların tecrübesini dinlemek isterim. İyi akşamlar.

1660243148390.png

Arena yeni ürün göndermiyor, size belge atıyorlar iade ediniz diye sizde o belgeyi satıcıya atıp veya satıcının arenaya ulaşmasını söylerseniz değişimi yapılır.

Merhabalar.
Bugün aradım, ellerinde stok olmadığı için verdikleri belgeyi satıcıya göndermemi istediler. Belgeyi bugün yolladım.

Sonuç ne oldu hocam?
Bir oradan bir buraya, bir oradan bir buraya. En sonunda param otomatik iade edildi ve Corsair HS80 aldım.

İade olayı ise zaman aşımı ile oldu.

Geri
Yukarı