ARGB girişli R5 3600 için ASUS anakart önerisi

Bütçe
1000-1500
Yani chipset falan. Fazla bilmediğimden. Kartı takınca Windows otomatik görür mü acaba hepsini güncellemek için? Ethernet falan.

Chipset sürücüsü AMD'nin sitesinden indirilir zaten, onluk bir sıkıntı çıkmaz. Olmadı AMD'nin sitesinden tekrar yaparsın.

Windows bazı sürücüleri internete bağlaman takdirinde yükleyebiliyor.

Chipset sürücüsü AMD'nin sitesinden indirilir zaten, onluk bir sıkıntı çıkmaz. Olmadı AMD'nin sitesinden tekrar yaparsın.

Windows bazı sürücüleri internete bağlaman takdirinde yükleyebiliyor.

Merhaba anakartı değiştirdim fakat belli bir süre sonra bir sorunla karşılaşıldı diyor mavi ekran eriyor bende silip yeniden Windows kuruyorum. Yoksa direk flash üzerinden mi kurmam gerek bu 0 lama da işe yarar mı?

Dosya Ekleri

• 16431386401815865514320938361551.jpg
    16431386401815865514320938361551.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 22
Merhaba anakartı değiştirdim fakat belli bir süre sonra bir sorunla karşılaşıldı diyor mavi ekran eriyor bende silip yeniden Windows kuruyorum. Yoksa direk flash üzerinden mi kurmam gerek bu sıfırlama da işe yarar mı?

Mavi ekran veriyorsa minidump dosyalarını alıp mavi ekran hata analizine konu açabilirsin.

Son düzenleme:
Sistemi sınamaya gerek var mı acaba hocam? CS de denedim bayağı bir mavi ekran gelmedi. OCCT testi yapsam mı acaba?

İstersen yapabilirsin tüm testleri, OCCT Power + Memtest86 + HD Tune error scan yapsan sorun çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı