Arızalı GPU için sürücü yüklenmeli mi?

tugracihank

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
KİNGSTON 128 GB SSD, HDD 1000GB 5400rpm
Merhaba ekran kartım arızalı, yüklesem sorun olur mu? Sürücüsünü silmiştim 5 ay önce mavi ekran veriyor diye işlemciden görüntü alıyordum sormak istedim yine bozulur mu?

Ekran Görüntüsü (541).png

GPU sürücüsü olsaydı "AMD Graphics" tarzında bir şey yazardı. PCI Bus bunlardan farklı bir şey, chipset ile ilgili. Dediğim gibi ekran kartı sürücüsüyle bir alakası yok. Yine de yükleyip yüklememek sana kalmış. Ben sadece gerekli bilgiyi veriyorum burada.

GPU sürücüsü olsaydı "AMD Graphics" tarzında bir şey yazardı. PCI Bus bunlardan farklı bir şey, chipset ile ilgili. Dediğim gibi ekran kartı sürücüsüyle bir alakası yok. Yine de yükleyip yüklememek sana kalmış. Ben sadece gerekli bilgiyi veriyorum burada.
Laptop olduğu için soruyorum yüklemedim yüklersem ne olur onu sormuştum bozulurmu yine bilgisayar kusura kalmayın

GPU sürücüsü olsaydı "AMD Graphics" tarzında bir şey yazardı. PCI bus bunlardan farklı bir şey, chipset ile ilgili. Dediğim gibi ekran kartı sürücüsüyle bir alakası yok. Yine de yükleyip yüklememek sana kalmış. Ben sadece gerekli bilgiyi veriyorum burada.

Merhaba cesaret edip yükledim bir şey olmadı driveri kursam 2 ekran kartı var zaten görüntü gider mi en son mavi ekran almıştım HDD'den SSD'ye geçtim sorun düzeldi ama driveri kurmadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı