Arjantin üzerinden WoW almak

Sargêras

Hectopat
Selam, Bizzard üzerinden ülkeyi Arjantin seçip Amerika VPN'i ile 6 aylık abonelik alırsak aylığı 14 TL'ye denk geliyor. Bu yöntemi daha önce kullanan hiç oldu mu? Ban yeme ihtimali vesaire var mı?

Rusya üzerinden oynayan arkadaşlar vardı. Bir problem yaşamıyorlar. Hatta aynı yöntem ile CoD oynuyoruz 1 senedir? Farklı ülkelerde farklı politikalar izlendiğini düşünmüyorum şahsen. Büyük ihtimalle sorunsuz bir şekilde oynayabilirsin. Her şeye yeniden başlamak, Mount, achievement peşinde koşmak zorunda kalmasam ben de açardım bir hesap. Şu an normal yollardan oynamaya vakit ve nakit ayıramıyorum maalesef :D
Bu arada aylardır forumlarda Türkiye'den arkadaşların yerel fiyatlandırma talebi konulu başlıklar açmasına rağmen bi tarafına takmayan Blizzard'ın Arjantin'e böyle bir kıyak geçmesi de enteresanmış.

peki eu serinde ping değeri yaklaşık kaç? Rus hesap mı Arjantin hesap mı açsam bilemedim?
Biraz büyük bir aralık vermiş olacağım ancak yoğunluğa göre 100-200 arasında alıyor.

hocam ben denemek için oynadım Arjantin hesabından eu severine girebiliyorum. Hesap bakiyesi Arjantin. Bir terslik mi var acaba?
Peki eu serinde ping değeri yaklaşık kaç? Rus hesap mı Arjantin hesap mı açsam bilemedim?

Hocam ben denemek için oynadım Arjantin hesabından eu severine girebiliyorum. Hesap bakiyesi Arjantin. Bir terslik mi var acaba?

Terslik varmış hocam satın alıma izin vermedi. Yeni hesap açarak problemi çözdüm. Oyuna ilk defa girerken severi Amerika seçmek lazımmış. Ping olarak değerler 153-175-185.

Son düzenleme:
peki eu serinde ping değeri yaklaşık kaç? Rus hesap mı Arjantin hesap mı açsam bilemedim?

hocam ben denemek için oynadım Arjantin hesabından eu severine girebiliyorum. Hesap bakiyesi Arjantin. Bir terslik mi var acaba?

Terslik varmış hocam satın alıma izin vermedi. Yeni hesap açarak problemi çözdüm. Oyuna ilk defa girerken severi Amerika seçmek lazımmış. Ping olarak değerler 153-175-185.
Eu serverinde ping değeri 50-60-70 civarında. Arjantin hesabından eu serverine sadece trial olarak giriliyor, lisans alınmıyor.

Geri
Yukarı