Ark Primal Fear'da dinozorların canı çok az

AexZeM

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı 1: NVIDIA GeForce GTX 1650
Ekran Kartı 2: Intel(R) UHD Graphics
İşlemci: Intel® Core™ i5-10200H
Ram: 16GB (8+8)
Depolama: 750GB (250+500)
Meslek
Öğrenci
Selam öncelikle ben Ark'a Primal fear modunu zor olsun diye yükledim ancak çoğu dinonun canı çok az lvlleri 300 olmasına rağmen 223 milyon canı var ve fazla az oyun içi zorluğu arttırdım 10 yaptım eğer bu dinozorların canını arttırmayı biliyorsanız söyler misiniz? Gördüğüm yayıncıda Origin dinoların canı 1.2 milyarlardaydı bende öyle yapmak istiyorum lütfen bu konu hakkında bir şey bilen cevap verebilir mi?
Baba ben yanlış kategori seçiyorum herhalde diyeceğim seçmiyorum herkes bu katekoriyi seçiyor ama benimki onaylanmıyor bb ben Steam delilere soracağım en azından onlar adam gibi cevap verir.
Baba ben yanlış kategori seçiyorum herhalde diyeceğim seçmiyorum herkes bu katekoriyi seçiyor ama benimki onaylanmıyor bb ben Steam delilere soracağım en azından onlar adam gibi cevap verir.
Baba ben yanlış kategori seçiyorum herhalde diyeceğim herkes bu katekoriyi seçiyor ama benimki onaylanmıyor bb ben Steam delilere soracağım en azından onlar adam gibi cevap verir.
Baba ben yanlış kategori seçiyorum herhalde diyeceğim herkes bu kate kor i y i seçiyor ama benimki onay olmuyor bb ben Steam e soracağım en azından onlar adam gibi cevap verir.
Baba ben yanlış kategori seçiyorum herhalde diyeceğim herkes bu kate kor i y i seçiyor ama benimki onay olmuyor bb ben Steam'e soracağım en azından onlar adam gibi cevap verir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı