ARK Survival Evolved Seviye Sınırı Nasıl Eklenir?

mr.shn

Decapat
Merhabalar. 3 arkadaş, ARK oynuyoruz. Bundan 1 sene önce başlamıştık, ilerledikçe sıkıldık ve seviye sınırını kaldırdık. 250. seviyelere kadar ulaşabiliyoruz. Dinozorlar da 270. seviyeye kadar çıkabiliyor. Biz bu sınırı koyarken daha serbest takılıyorduk ama şimdi oynarken biraz daha zorlaştırmak istiyoruz ve aradan geçen 1 seneyle birlikte haliyle kodları unuttuk. Level sınırını tekrar getirmek için ne yapmamız gerekiyor bize tarif edebilir misiniz? İnsanlardaki LVL sınırını oyunun E:\Steam\steamapps\common\ARK\ShooterGame\Saved\Config\WindowsNoEditor dizininde yer alan game.ini dosyasına yazdığım komutları silerek kaldırdım ancak dinozorlar halen yüksek seviyelere ulaşabiliyor. Bunu kod ile mi yaptık emin değilim ama oyunun zorluk seviyesini ne yaparsam yapayım dino seviyeleri hep çok yüksek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 3 arkadaş, Ark oynuyoruz. Bundan 1 sene önce başlamıştık, ilerledikçe sıkıldık ve seviye sınırını kaldırdık. 250. seviyelere kadar ulaşabiliyoruz. Dinozorlar da 270. seviyeye kadar çıkabiliyor. Biz bu sınırı koyarken daha serbest takılıyorduk ama şimdi oynarken biraz daha zorlaştırmak istiyoruz ve aradan geçen 1 seneyle birlikte haliyle kodları unuttuk. Level sınırını tekrar getirmek için ne yapmamız gerekiyor bize tarif edebilir misiniz? İnsanlardaki seviye sınırını oyunun E:\Steam\steamapps\common\ARK\ShooterGame\Saved\Config\WindowsNoEditor dizininde yer alan Game. İni dosyasına yazdığım komutları silerek kaldırdım ancak dinozorlar halen yüksek seviyelere ulaşabiliyor. Bunu kod ile mi yaptık emin değilim ama oyunun zorluk seviyesini ne yaparsam yapayım dino seviyeleri hep çok yüksek.

Level sınırını nasıl kaldırdın lazımda bana

Yeni konular

Geri
Yukarı