Ark Survival Evolved sunucu zaman aşımına uğradı

Alkank35

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşımla birlikte Epic Games'ten bedava aldığımı Ark Survival Evolved oyununu yerel sunucu kurarak oynamak istiyoruz. Fakat sunucuyu arkadaşımda kursa bende kursam birbirimize bağlanamıyoruz. Sunucuya tıklayıp bekleyince sunucu zaman aşımına uğradı diyor. Bunun bir çözümü var mı? Şunu da belirteyim ikimizde modsuz oynuyoruz herhangi bir mod yok, direk oyunun kendi haritası ısland kuruyoruz yine de olmuyor. Sunucuyu kuran gir çık yapsada olmuyor fakat resmi sunuculara bağlanıyor. Şunuda ekliyim bazı kaynaklarda daha önceden oluşturduğunuz karakterleri sunucuları silin demiş sildik ama yinede çözüm olmadı.

Son düzenleme:
Oyunun sunucuları çökük vaziyette ben de boşuna 207GB indirdim kardeşimle giremeyince sildim. Çözümü yok maalesef reddit de bile konuşuluyor. Hala düzeltilmediyse oynayamazsınız. Ucuz etin yahnisi böyle oluyor işte açtığım konu bile vardı burada. Oyun boyutu ile alakalı.

Oyunun sunucuları çökük vaziyette ben de boşuna 207GB indirdim kardeşimle giremeyince sildim. Çözümü yok maalesef reddit de bile konuşuluyor. Hala düzeltilmediyse oynayamazsınız. Ucuz etin yahnisi böyle oluyor işte açtığım konu bile vardı burada. Oyun boyutu ile alakalı.
Oyunu oynayan nasıl oynuyor peki oynayanlar mevcut, ilginç gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı