ARK Survival için ekran kartı önerisi

KebabTheKiller

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
İşlemci ı7 Q720.
6 GB RAM.
GT 730 DDR3 ile tüm ayarlar düşük 45 FPS alıyorum.
Orta-düşük ayarlarda 60 FPS vermesi lazım.
FIFA 23 oynamak istiyorum onu kaldırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ı7 Q720.
6 GB RAM.
GT 730 DDR3 ile tüm ayarlar düşük 45 FPS alıyorum.
Orta-düşük ayarlarda 60 FPS vermesi lazım.
FIFA 23 oynamak istiyorum onu kaldırır mı?

GTX 1050 Ti'la yarı orta yarı yüksek yarı düşük Custom ayarlarda 70 FPS alıyorum arada bir ortama göre drop giriyor ki Ark optimizasyonu kötü bir oyun oynayacaksan bile yüksek bir ekran kartı olması lazım diye düşünüyorum alabiliyorsan GTX 1660 Super'de var ucuz olarak kendi ekran kartımla kıyasladım çünkü modlu olarak ayarları test etmiştim FIFA 23 oynamadım ama FIFA 22 60FPS sabit 20 mod.

GTX 1050 Ti'la yarı orta yarı yüksek yarı düşük Custom ayarlarda 70 FPS alıyorum arada bir ortama göre drop giriyor ki Ark optimizasyonu kötü bir oyun oynayacaksan bile yüksek bir ekran kartı olması lazım diye düşünüyorum alabiliyorsan GTX 1660 Super'de var ucuz olarak kendi ekran kartımla kıyasladım çünkü modlu olarak ayarları test etmiştim FIFA 23 oynamadım ama FIFA 22 60FPS sabit 20 mod.

Hocam çok pahalı GT 1030 gibi kartlar lazım Max 2250 bütçe.

Konu dışı fakat belirtmek istiyorum. İyi bir internetiniz varsa GeForce NOW daha iyi olur sizin için. 2000TL'ye eski bir sistem için ekran kartı almak pek mantıklı değil.
En kötü ihtimal ile 6 aylık paketi alıp oynarsınız, 6 ay oynamanızın sonucunda da sıkılırsınız zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı