Ark Survival'da en yüksek FPS veren harita hangisi?

LEOPCH

Centipat
Katılım
15 Mart 2020
Mesajlar
60
Benim PC'mde pek sorun yok ama diğer arkadaşlarımın PC'si biraz kötü olduğu için en çok FPS veren harita (DLC) hangisi?
 
Katılım
22 Ekim 2020
Mesajlar
393
Yer
3500 feet'te.
Hocam emin değilim ama The Island sanırım. The Island, The Center, Ragnarok üçlüsünden biridir diye düşünüyorum. Host değilde sunuculara katılacaksanız en yeni açılmış sunucuya katılmanızı öneririm. İnsanlar base, yapı yaptıkça FPS'i etkiliyor bu durum.
 

Furkan45

Centipat
Katılım
31 Temmuz 2019
Mesajlar
641
Çözümler
2
Yer
Manisa
The ısland olması gerek. Geçen sene çıkan genesis haritasıda diğer haritaların en kötüsü FPS olarak.
 
Katılım
25 Mayıs 2020
Mesajlar
5.778
Makaleler
17
Çözümler
30
Host değil de sunuculara katılacaksanız. En yeni açılmış sunucuya katılmanızı öneririm. İnsanlar base, yapı yaptıkça FPS'i etkiliyor bu durum.

Yeni sunucularda da bir ton adam var. Ne PvE, ne de PvP base için yer yok düzgün. Dün oynadığım oyunda güney kıyıları tamamen dolmuştu. Takım da yoktu bende, olsa en azından içi kısımlarda base yapardık. Fakat tek olunca iş zorlaşıyor.
 
Katılım
22 Ekim 2020
Mesajlar
393
Yer
3500 feet'te.
Yeni sunucularda da bir ton adam var. Ne PVE, ne de PVP base için yer yok düzgün. Dün oynadığım oyunda güney kıyıları tamamen dolmuştu. Takım da yoktu bende, olsa en azından içi kısımlarda base yapardık. Fakat tek olunca iş zorlaşıyor.
Son zamanlarda Ark'ı bilemem. En son Mayıs ayında oynamışım o da 1 ay civarıydı. 2018-2020 aralığında dolu dolu oynuyordum neredeyse. Bir sunucu kapanacağı zaman biz hayvanlarımızı, envanterimizi, geçen gün sayısı az sunuculara transfer ediyorduk. Pek base bulunmuyordu açıkçası.
 

Yeni konular

Yukarı