Ark Windows'ta yüksek sistem isterken macOS daha düşük sistem istiyor

SSSSSS

Attopat
Daha fazla  
Ark Windows'ta yüksek sistem isterken MacOS'da daha düşük sistem istiyor bu neden oluyor?
Ben 20 FPS alıyorum en düşükte şimdi macOS'a geçersem 60 mı alacağım anlamadım?

Dosya Ekleri

• windows.png
    windows.png
    17,2 KB · Görüntüleme: 41
  • macos.png
    macos.png
    17 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
MacOS'un kaynak tüketimi ile Windows'un kaynak tüketimi bire bir olmadığı için daha düşük gereksinimler belirtilmiş olabilir.

MacOS'un kaynak tüketimi ile Windows'un kaynak tüketimi bire bir olmadığı için daha düşük gereksinimler belirtilmiş olabilir.
Evet, Linux'te de öyle mesela. Daha iyi performans alabilirsiniz. Ama hele ki NVIDIA falan varsa Hackintosh'a değil Linux'e yönelin. Daha mantıklı bir seçim olur MacBook cihazınız yoksa.

Native olarak Linux destekleyen her oyun Windows'dan daha hızlı çalışacaktır Linux'da. Eğer oynadığınız oyunların çoğusu Linux'da bulunuyorsa ve ilk defa Linux kullanacaksanız, kullanımı kolay olan Manjaro, Pop!_OS vb. dağıtımları tercih edebilirseniz.

Native olarak Linux destekleyen her oyun Windows'dan daha hızlı çalışacaktır Linux'da. Eğer oynadığınız oyunların çoğusu Linux'da bulunuyorsa ve ilk defa Linux kullanacaksanız, kullanımı kolay olan Manjaro, Pop!_OS vb. dağıtımları tercih edebilirseniz.
Proton'la bile çok güzel çalışıyor oyunlar.
s-842936cb88a6bc4a81c6c0b5c0f1b1ae538efdb9.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı