Arka aktarıcı sallanıyor

Alih001

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bisiklete yeni yeni başladığım için sizlerden yardım almak isterim. Bisikletimin arka aktarıcısı vites fark etmeksizin ileri geri sallanıyor. Sanki yerine oturmamış bir dişli gibi. Sallandığı sırada pedalı anlık olarak çeviremiyorum. Eğer çözümü evde yapılabilecek bir şey ise ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bisiklete yeni yeni başladığım için sizlerden yardım almak isterim. Bisikletimin arka aktarıcısı vites fark etmeksizin ileri geri sallanıyor. Sanki yerine oturmamış bir dişli gibi. Sallandığı sırada pedalı anlık olarak çeviremiyorum. Eğer çözümü evde yapılabilecek bir şey ise ne yapabilirim?t
Vitesi tamamen söküp gövdeyi çekiç yardımıyla (eğer yamulmuşsa) yavaş bir şekilde düzleştirmeyi dene.

Vitesi tamamen söküp gövdeyi çekiç yardımıyla (eğer yamulmuşsa) yavaş bir şekilde düzleştirmeyi dene.
Merhaba. Uzun zamandır ön aktarıcı zincire değiyor. Ayrıca ön ve arka viteste bazı viteslerde atmıyor/ya da azaltmıyor. Bunla alakası olabilir mi?
Daha açıklayıcı olması için şunları gönderiyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı