Arka odada Wi-Fi çekmemesine çözüm tavsiyeleri

Muzafferİzgü

Decapat
Arkadaşlar arka odamdan Wi-Fi çekmediği açık bir şekilde belli. Bir tane TP-Link'in zımbırtısı var ama hiçbir işe yaramıyor. Tek çözüm PowerLine almak ama 1000TL'den aşağı değil+evin tek sigortaya bağlı olması gerekiyormuş ayrı bir de oradan para gidiyor. Bildiğin daha basit çözüm yolları var mı? 1000TL çok fazla bir miktar çünkü.

İnterneti kullanmadığınız tarafa modemin o yöne bakan yüzünü alüminyum folyo ile kaplayabilirsiniz.

Menzil attırıcı veya kablo çekebilirsiniz.
Modemi güçlendirebilirsiniz, router alabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini arayarak bir arıza kayıtı oluşturun ve modeminizi değiştirmelerini talep edin. Özellikle de 5 GHZ özellikte bir modem ile.

Bu yöntem olmuyor ise WIFI sinyal güçlendirici cihaz almayı deneyebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini arayarak bir arıza kayıtı oluşturun ve modeminizi değiştirmelerini talep edin. Özellikle de 5 GHZ özellikte bir modem ile.

Bu yöntem olmuyor ise WIFI sinyal güçlendirici cihaz almayı deneyebilirsiniz.
Zaten evde gerekiz bir router var modemin olduğu yerin arka odasında zor işe yarıyor.Kablo da bağladım cihaza hiç bir işe yaramadı zaten Wi-Fi lazım kablolum var ama telefonu kullanamıyorum.

Zaten evde gerekiz bir router var modemin olduğu yerin arka odasında zor işe yarıyor. Kablo da bağladım cihaza hiçbir işe yaramadı zaten Wi-Fi lazım kablolum var ama telefonu kullanamıyorum.

Hocam sizin eve depremde bir şey olmaz. Duvar değil sur mübarek.

Geri
Yukarı