Arka Plan Akıllı Aktarım Hizmeti Hatası

laerrof

Hectopat
Sanırım windowsun kör noktalarından birisindeyim ve bu sorunu aylardır hiç bir denememde çözemedim. PC yaklaşık 7 aydır güncellemiyor kendisini. Dosyalar bulunuyor, indirilme ve kurulma işlemi başlıyor, %0 dan ötesini görmüyor ve hata veriyor. Verilen hata kodu üzerinden gittim, beni arka plan akıllı aktarım hizmetine götürdü ve orada başlangıç türünü elle yaptım. Hemen altında başlat dediğimde resimdeki hatayı alıyorum. Başlangıç türü içindeki diğer seçenekleri de denedim fakat sonuç yine aynı oldu. Bu sefer burada verilen hatayı araştırıyorum ve gerekli adımlar üzerinden gidiyorum, yine olmuyor.

PC'ye kurmadığım program kalmadı. Advanced System Care Pro dahil. Fakat hiç bir programla çözemedim bu sorunu. Artık bilgisayarda iyice kapasite altı çalışmaya başlayınca tak etti kafama. Format çözüm biliyorum ama formatla çözecek olduktan sonra buraya yazmamın hiç bir meali yok. Çok sürse yüklemeler dahil 1-1,5 saatimi alır. Gerekirse teamviewer desteği de alabilirim.

technopat-kutu-logo.png

Başlat > Çalıştır'a cmd.exe yaz, komut istemini aç. Buraya:

Kod:
[COLOR=#800000]sc create BITS binpath= "c:\windows\system32\svchost.exe -k netsvcs" start= delayed-auto[/COLOR]

komutunu yaz ve bits hizmetini oluştur. Bundan sonra güncellemelri tekrar dene. Ben böyle çözdüm. Umarım yardımı olur.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı