Arka plan uygulamaları kapanmıyor

Ersin5838

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, telefonumda kullandığım bir uygulama ile oyun performansını arttırmak için arka plan uygulamalarını kapatıyorum. Dün bütün uygulamalar kapanıyordu fakat bugün arka planda ki uygulamalar eskisi gibi çalışıyor. Nasıl düzeltebilirim?(İzinlerin hepsi açık ve veriyi temizleyip uygulamayı sıfırladım)

Arkadaşlar, telefonumda kullandığım bir uygulama ile oyun performansını arttırmak için arka plan uygulamalarını kapatıyorum. Dün bütün uygulamalar kapanıyordu fakat bugün arka planda ki uygulamalar eskisi gibi çalışıyor. Nasıl düzeltebilirim?(İzinlerin hepsi açık ve veriyi temizleyip uygulamayı sıfırladım)
Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:
Telefon için. Android(uygulama: kill apps)
Android sistemlerde geliştirici seçenekler kısmında yazılım bilgileri altında yapım numarasına 7 defa basarak çalışan hizmetler sayfasına ulaşılıyor ancak burdan sadece uygulamaların ne kadar süre çalıştığını görebiliyor ve engelliyor yada kapatabiliyorsunuz. Ama ben işimi görüp kapattığımda çalışmaya devam etmesin diyorsan programsız bu mümkün değil. her seferinde uygulamayı durdurmak zorundasın. Android 6+ üzerinde root'suz çalışan Greenify adında güzel bir uygulama var tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı