Arka Sokaklar Dizisi Bitmiyor !

Makaleler
1
Yer
Antalya/Alanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. @hrn016 arkadaşımızın, "Arka Sokaklar Bitiyor" adlı konusunu görünce çok üzülmüştüm. (!) Ama ne mutlu ki dizi bitmiyor. Son yılların en fenomen dizilerinden olan Arkak Sokaklar için final bölümünün ardından ekranlara veda edeceği söyleniyordu. Final bölümünün ardından bir daha çekilmeyeceğine iddiaların yapılmasının ardından dizinin yapım şirketi Erler Film’den açıklama geldi.

Erler Film’in yaptığı açıklama ise şu şekilde: “Son bir kaç gün içinde medyada Arka Sokaklar dizisinin final yapacağı yazılıp konuşulmaktadır. Arka sokaklar önümüzdeki sezonda başka bir televizyon kanalında yayına devam edecektir. Dizinin çok sevilen kahramanları Şevket Çoruh, Zafer Ergin, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, Figen Evren, Özlem Çınar, dizinin çocukları (şimdi gençleri) ile; dizinin yönetmeni, yardımcıları, teknik ekiplerle eksiksiz yoluna devam edecektir. Ayrıca diziye yeni katılacak önemli sanatçılar vardır. Macera-komedi tarzındaki dizimiz yeniliklerle büyük beğeni kazanacaktır.

Kaynak: Webtekno

upload_2015-6-26_22-42-12.png

Tv8 Diye tahmin ediyorum. Acun alıyor olabilir. Tv8 in %70 i benimde olsaydı bende önüme geleni alırdım. kalan %30 u da Doğuş'un zaten. Doğuş yayın grubu Acun'la anlaşıp kanal değişikliği yapmıştır kesin.

Dostum dizinin ve oyuncularının hayranı olarak zaten takip ediyordum detaylı olarak :) Bitmeyeceğini 4 gün önceden Mert arkadaşımıza da söyledim.
Kanıtım var, ispatlayabilirim :)

Adsız.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı