Arkadaş bulmak için nerelere gidilebilir?

Kız ya da erkek arkadaş bulmak için nasıl yerlere gidilmelidir tavsiyesi olan var mı?
Hayat senin karşına iyi insan kötü insan çıkaracak zaten hangisi iyi hangisi kötü sen karar vericeksin bir yere gitmene gerek yok eğer cidden bu soruyu ciddi sorduysan hiç ummadığın bir yerde bir arkadaş bulursun en iyi arkadaşın olur.

Sosyal aktivitem ortalamamın altındaysa bulabilir miyim demedim hocam bulmak için nerelere gidilir dedim ama sen bilirsin.
Kardeş sokağa çıkıyorsan bulursun. Kendi ortaya çıkar. Bizim de arkadaş edinmek için gizli bir yerde toplandığımız falan yok. Ne yapayım adres mi vereyim gel ara şekerim diye.

Mesele o zaten arkadaştan kastım işte kız arkadaş öncelikli tabii nasıl yerlerde sosyalleşilir?
Dostum kız arkadaş, sevgili konu ise durum daha da ciddi, şimdi TR kızlarının büyük bir çoğunluğu erkeklere oranla daha fazla olarak 90 İQ'dan aşağıdadır bu durum de ne gibi problemler getirir, örnek olarak siz zeki biriyseniz kızla anlaşamazsınız, kız para göz ise fazla paranızı hiç eder gibi gibi 100 tane olaylar var, kız konusunda daha da seçici olmanız lazım hele ki şu dönemde aşırı şekilde erkeklerin sadece parası için gezen kız dolu, bazıları öğününe erkek katıyor ki dışarda yiyelim bir şeyler de karnım doysun sabah Ahmet akşam Mustafa ile gezerim karnım doyar hesabı, ve komik gibi gelebilir anlattıklarım ama aşırı derecede çok var böyle kızlar, size önerim üniversite okuyorsanız orada kendinize uygun birisini bulabilirsiniz aslında veya dışarıda da bulursunuz, çok takılmayın 'aaa kız yok beni kimse sevmiyor önüme gelen ilk kızla çıkayım' kafasında olursanız kalitesi 0 olabilir kızda ki o mantıkla yürüyeceğiniz ve arkadaş isteğinizi kabul eden kızda mantıken cahil olur, o yüzden rahat olun ve akışına bırakın illa ki birisini bulursunuz, bulamadınız mı çok faktör var tipiniz, hayatınız, geliriniz, işiniz bunun dahilinde kızlar da gelir, her neyse dostum çok takma olursa olur olmazsa akışına bırak.

Geri
Yukarı